Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Thriller Barktaki Ölülerden birisine benzemiş robot haliyle. Kuma'yı ise artık kimse küçümsemez herhalde

Luffy kral haki kullanmamış çok net atakları düz koka. Temassız bile basmamış. Savaş da denk geçmiş. Karşılıklı ataklarını karşılaşmışlar. Sonda vurduğu atakta Luffy'e pek etki etmemiş sadece fırlatmış. Patlamadan daha çok hasar almıştır.
Denk mi reis? Kizaru gülüyor eğleniyor, Luffy'de telaş ve ter var. Nika gelince tersi oluyor. :D

Şöyle bir video gördüm youtube'da. Bir izleyelim bakalım.

Sabah sabah gümledim tutamadım kendimi. Kfkfkfkf

Bölüm güzel bu arada. Akainu cidden tehlikeli adam. Direkt uzuv eritiyor herif.

Her şeye rağmen, Kizaru'nun meyvesi çok daha iyi. Böyle bir işlevsellik bir de Enel'in meyvede var ki, favori meyvem de o zaten.

Antik robotun, Joy Boy müttefiki olduğu kesin ama işlevi ne olacak, şu an ne işe yarayacak; önemli olan nokta o.

Ciddi yorum: Kizaru aşırı rahat. Hiçbir zorlanma belirtisi yok. Luffy g5 ve kral hakisi kullanırsa iş ciddiye biner. Bu arada kizaru'nun defans ve attack muhteşem.

Luffy kral haki kullanmamış çok net atakları düz koka. Temassız bile basmamış. Savaş da denk geçmiş. Karşılıklı ataklarını karşılaşmışlar. Sonda vurduğu atakta Luffy'e pek etki etmemiş sadece fırlatmış. Patlamadan daha çok hasar almıştır.
Oda inatla kral haki kullandırtmıyor şu çocuğa bir de ana karakter diye torpilli derler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 58)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık