Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen hafta da demiştim. Kizaru'yu elesek bile başka birisi de zor olur.

Shanks Luffy'nin yakını
Fujitora Luffy'nin yakını
Mihawk Zoro'nun yakını
Dragon Robin'nin yakını :)
Sakazuki masabaşı adamı
Teach ve Aramaki zaten kendileri korkar

Piyasada böyle güçlü bir düşman kalmadı. Benim o tepkiyi saçma bulanlarla bir problemim yok. Sadece Kizaru olamaz x kişisi olur diyenlere cevap yazmak istedim. Çünkü Kizaru'yu çıkartsak bile başkasını koymak çok zor.
Bunların hepsi düşmanı olsa bile şu anki Luffy'e Im harici bir karakter karşısında öyle bir tepki verdirmenin izahı yok. Bizim iplediğimiz kadar iplemiyor kafa yormuyor adam kendi eserine. Geçen haftaki sahneyi Kizaru'yu pompalamak için çizmiş demek ki.

Luffy'nin tepkisi korkudan değil, sürpriz faktöründen kaynaklı. Adaya giriş çıkış kapalı. Adada böyle güçlü birinin olması beklenmiyor. Kizaru ışık olduğu için girebilmiş. Luffy de şaşırmış.

Kabahat önceden çokça ter muhabbeti yapan Luffy fanlarında. :) Tere bu kadar anlam yüklemeseler sıkıntı olmazdı.

Edit: Zaten bu bölümde kim bu güçlü adam diye gidip peşine düşmüş. Korkmadığı buradan belli. Ama Kizaru'yu çok güçlü gördüğü de belli.

Luffy'nin tepkisi korkudan değil, sürpriz faktöründen kaynaklı. Adaya giriş çıkış kapalı. Adada böyle güçlü birinin olması beklenmiyor. Kizaru ışık olduğu için girebilmiş. Luffy de şaşırmış.

Kabahat önceden çokça ter muhabbeti yapan Luffy fanlarında. :) Tere bu kadar anlam yüklemeseler sıkıntı olmazdı.

Edit: Zaten bu bölümde kim bu güçlü adam diye gidip peşine düşmüş. Korkmadığı buradan belli. Ama Kizaru'yu çok güçlü gördüğü de belli.
Yüzünü dehşete düşmüş bir ifadeyle çizmiş. Bu düşünceye iten mangakanın kendisi.

Kizarunun savunmasının dünyanın en iyisi olduğuna dair bir ibare yok. Sentomaru salağı daha önce başkasından dayak yemediği için kendisininkini güçlü sanıyor :D Gelen geçen tokatladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık