Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelecek bölüm
Luffy: Kizaru senin geldiğini hissettim ve bu yüzden çok korktum. Tepkim sanaydı.

Luffy fanları: Hala bir başkası çıkabilir. :artiz:
Forumda sık sık dalga geçilen Youtube, WG ve Reddit'te bile çoğunlukça o kişinin Kizaru olduğu netti. Bir bizim forumda Kizaru değil diyen vardı iyi sayıda. Foruma bir girdim, onlarca cevap vardı bildiride bana. Haftaya bakarız deniliyordu en son. Yeni bölüm çıktı ve hala Kizaru değil deniliyorsa tartışmaya gerek yok bu konuda. :D

Oda'ya saçma yazıyor demek gayet normal bir yorum. Ben de bu tepkiyi saçma buldum. Koca Yonko böyle tepki vermemeli. Ama o kişi Kizaru değil demek başka. Önyargılar yıkılamıyor forumda.

Forumda sık sık dalga geçilen Youtube, WG ve Reddit'te bile çoğunlukça o kişinin Kizaru olduğu netti. Bir bizim forumda Kizaru değil diyen vardı iyi sayıda. Foruma bir girdim, onlarca cevap vardı bildiride bana. Haftaya bakarız deniliyordu en son. Yeni bölüm çıktı ve hala Kizaru değil deniliyorsa tartışmaya gerek yok bu konuda. :D

Oda'ya saçma yazıyor demek başka bence. Ben de bu tepkiyi saçma buldum. Koca Yonko böyle tepki vermemeli. Ama o kişi Kizaru değil demek başka. Önyargılar yıkılamıyor forumda.
Dostum mantıksız ve anlamsız çünkü. O tepkiyi verdiği karaktere gidip saldırıyor şimdi. Luffy'nin kişiliği belli gözü kara bir tip neler neler gördü bugünlere geldi Kaido savaşından taze çıktı kalkıp Kizaru'yu hissetti diye dehşete düşmesinin en ufak bir mantığı yok. Oda mal olduğu için yapıyoruz bu muhabbetleri.

Rayleighin yanındaki yaşlı teyze ( adını unuttum ) Rayleigh için siz çaylaklardan 100 kat güçlü demişti . Luffy de şimdi o zamanki halimize göre 100 kat güçlüyüz diyor .

Yani Luffy ile Kizaru şu an kafa kafaya çarpışacak gibi

Dostum mantıksız ve anlamsız çünkü. O tepkiyi verdiği karaktere gidip saldırıyor şimdi. Luffy'nin kişiliği belli gözü kara bir tip neler neler gördü bugünlere geldi Kaido savaşından taze çıktı kalkıp Kizaru'yu hissetti diye dehşete düşmesinin en ufak bir mantığı yok. Oda mal olduğu için yapıyoruz bu muhabbetleri.
Geçen hafta da demiştim. Kizaru'yu elesek bile başka birisi de zor olur.

Shanks Luffy'nin yakını
Fujitora Luffy'nin yakını
Mihawk Zoro'nun yakını
Dragon Robin'nin yakını :)
Sakazuki masabaşı adamı
Teach ve Aramaki zaten kendileri korkar

Piyasada böyle güçlü bir düşman kalmadı. Benim o tepkiyi saçma bulanlarla bir problemim yok. Sadece Kizaru olamaz x kişisi olur diyenlere cevap yazmak istedim. Çünkü Kizaru'yu çıkartsak bile başkasını koymak çok zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık