Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091: Sentomaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 108 61.0%
  • Orta

Kullanılan: 50 28.2%
  • Kötü

Kullanılan: 19 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis @RedTeroR

Burada Luffy haki basıyor, neden gücü baskın gelmiyor? Üstelik G5 formunda olmasına rağmen? Ne olursa olsun Luffy'nin meyvesi zoan, üstelik mitolojik zoan... Lucci'nin meyvesinden çok üstün olmasına rağmen baskın gelmesi gerekmiyor mu?

Sonra luffy top gibi oynuyor ceviri yanlış değilse bu ne ezici güçtür direnemiyorum falan diyordu ve bandajli sekilde ortaya cikiyordu takilma sen bu yumruk tokusturmaya

Bu son sahneye olan göndermeyi de atsaydın ya ? G3 sonrası aynı olayı yaşayıp hemen ayağa kalktığı sahne.

İşine gelen yeri almışsın xD
İşime gelmeyen bir şey yok Red. Oda'nın gönderme yaptığı basit bir paneli attım. Aradaki güç farkı bariz olduğu için buna bile gerek yok aslında. :bilmem:

Luffy, Lucci'den çok daha güçlü zaten de, @Alpamis ben görürsem onu yazacağım diyordu. Zoro, Lucci'yi iktirmesine rağmen Lucci onu çekmiş demişti. :D Adil yorumlayacak mı tüm merakım o. Yani ona öyle diyen birisi burada Luffy ve Lucci denk gelmiş de demeli. :bilmem:
Lucci onu çekmiş demedim. Zoro atağıyla firlstmiyor adamı. Zoro gel beraber uçurumdan düşüyoruz atlayışı yaptı. Frodo Gollum vol2 işte.

İşime gelmeyen bir şey yok Red. Oda'nın gönderme yaptığı basit bir paneli attım. Aradaki güç farkı bariz olduğu için buna bile gerek yok aslında. :bilmem:
Diğer sahne için de bir gönderme var işte, hatırlıyorsan ilk g3'ü yediğinde de böyle ezilmişti ama yenilmedi anlık bir olay oldu neredeyse aynı şekilde çizmiş.

Formun sıkıntısı o. G3'u bir kere kullansa bile önceden küçülüyordu. Kullandığı gücün hesabını veren tek karakterdir Luffy.
Zoro Enma'da vermedi mi? :D 055. bölümde, Onigashima savaşında da hesabını vermeli diyordun adam verdi. :bilmem: :ehe: Sanci bile Cacci'nin chad genleri uyanınca bayılmadı mı soyboy olduğu için?

Çok bastırmamış. Luffy yellense daha fazla haki harcar.
Alpa ikna etti. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık