Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091: Sentomaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 108 61.0%
  • Orta

Kullanılan: 50 28.2%
  • Kötü

Kullanılan: 19 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu bölüm çok sıkıcı geldi bana ama son sahneden mütevellit yeni bölümü iple çekiyorum

Birinin gücünü bilmek/kabullenmekle haki ne alaka. Tabi Zoro'da gerizekalı. Luffy, G4te 10 dklık araya girmişken mal mal durdu. Gidip işi bitireyim demek yerine sicim ittirdi. Ne güzel tek atıyor Doffy'e. Hayran kaldım bak ağzım açık şuan sjhsjh :dd.
Gözlem hakisi olanlar başkasının gücünü sezebiliyor. Robinde olmadığı için zoronun gücünü kestiremiyor. Mangaka zoroya ip itme görevi verdi ve zoro da luffynin rakibine karışmaz. Luffy o benim dedi konu kapandı. Kaptanına güvenir. Seriyi bilmiyorsan yorum yapma.

Gözlem hakisi olanlar başkasının gücünü sezebiliyor. Robinde olmadığı için zoronun gücünü kestiremiyor. Mangaka zoroya ip itme görevi verdi ve zoro da luffynin rakibine karışmaz. Luffy o benim dedi konu kapandı. Kaptanına güvenir. Seriyi bilmiyorsan yorum yapma.
Kaptana güven işini Wano savaşında çatıda çok güzel gördük.Luffy Nika olarak dirilmese Kaido şuan Zoro’yu ırgat olarak kullanıyordu.Bu seride Zoro ve Luffy’nin veya Luffy ve ek bir kişiyle birlikte neden ana kötüye dalmadıklarının hiç bir izahı yok.

Kaptana güven işini Wano savaşında çatıda çok güzel gördük.Luffy Nika olarak dirilmese Kaido şuan Zoro’yu ırgat olarak kullanıyordu.Bu seride Zoro ve Luffy’nin veya Luffy ve ek bir kişiyle birlikte neden ana kötüye dalmadıklarının hiç bir izahı yok.
bazı ana kötülerde gerekli mesela kaido gibi çünkü adam kendisini seyirciye ispatlamış ama çıkıp bellamy gibi birisi için gerekmez ayrıca shounen'nin olayı 1vs1 dir zaten özellikle böyle bir seri için o dediklerin çok ender olur yoksa hem p-up dengesi bozulur hem de seyirci seriden soğuyabilir.

Oda'nın gerçektende bu kadar seneden sonra fanların değer yüklediği karaktere seneryo gereği istemediği bir şeyi yaptırıyor diye fanları kaybedeceğini mi düşünüyorsunuz siz yahu? Özellikle ana karaktere sırf dövüşler eğlenceli olsun diye çizgi film efektleri çizerken hem de.
Nika ilk çıktığında herkes bu ne ya, bundan sonra seriyi falan takip etmem diyordu, hala buradalar. Neyse, Oda Nami'me dokunmasın da ne halt yerse yesin.

Amiral kafes itti o arcta yav. Ne anlatıyon ?
Fuji'yi durduran da Doffy'nin ta kendisi.

Sen muhtemel benim yorumdan dahil oldun direkt. Kıvılcım olan öncesini açayım. Gerçi onu diyen arkadaşa hak verirsin gibi o potansiyel var. :dd.d

Rosa Zoro, Doff'a tek atarmış.

He jınım he sadece kaptanlarına güvenir bunlar birbirlerine güvenmezler. Kıvırmaya doğru saptık. Sen şimdi hakisi olmayan Nami'nin Kaido'nun gücünü anlayamayacağını mı söylüyorsun. İstediğim şekilde de yorum yaparım keza sen de eksiklik daha fazla görüyorum. 😌

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık