Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091: Sentomaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 108 61.0%
  • Orta

Kullanılan: 50 28.2%
  • Kötü

Kullanılan: 19 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy daha hakide usta değildir zaten.
Bir de ryo Wanoluların hakiye verdikleri isim.
İçten patmalı olan haki ryo değil.
Üst seviye Busoshoku Haki diyelim biz ona. Malesef Wano da ağzımıza yapıştı. İleri seviye haki için Ryou diyerek işin içinden çıkıyoruz. İçten Patlamalı Haki yazmaya üşenen Ryou diyor.

Koskoca amirali 2 yıllık eğitimle gel yen. Hadi geçtim hepsini 2 yıllık eğitimle Yonkou yeniyorsun :D Neyse susuyorum
2 senelik egitimle öldü, g5 ile yendi diye biliyorduk. Yine mi feyk yedik :)

Çaycı kizaru, Sanji'ye rakip luffy'e antrenman karakteri olur. Ancak oda feyk uzmani oldugundan dayak bile yedirtebilir garip bir sekilde.

Kaido indirince koskoca diyesi gelmiyor Çaycıya :flaugh:

2 senelik egitimle öldü, g5 ile yendi diye biliyorduk. Yine mi feyk yedik :)

Çaycı kizaru, Sanji'ye rakip luffy'e antrenman karakteri olur. Ancak oda feyk uzmani oldugundan dayak bile yedirtebilir garip bir sekilde.

Kaido indirince koskoca diyesi gelmiyor Çaycıya :flaugh:
G5 de o haki olmasa yine yenemezdi. Ryou hakiyi bile adam 2 günde prof oldu. Adamın 30 yılda anca ustalaştığı hakiyle ve artı kral hakiyle 2 yıllık düz haki eğitimi ve adamla dövüşürken aa böyle oluyormuş diyip bir kaç saatte prof seviyeye gelip yonkou yeniyor. Dof arc sonrası çozuttu seri... Açıklanamayacak kadar tutarsızlık dolu. Sadece akışında okuyorum valla artık yaşımın 3 de 2 si bu seriyi izlemek okumakla geçti alışkanlık oldu artık. E bu kadar zaman geçince insan görmeden edemiyor bunları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık