Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091: Sentomaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 108 61.0%
  • Orta

Kullanılan: 50 28.2%
  • Kötü

Kullanılan: 19 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sentomaruya üzüldüm ve kendisine sempati beslemeye başladım. Şer..siz Kizaru .

Son düzenleme:
Yok lan herkeste beklenmedik güçler çıkıyor.Mesela bana deselerki üç amiralden birisi Garp gibi yumruk atabiliyor Sakazukidir herhalde derdim.
İçlerinden birisi en iyi savunmaya sahip deseler Kuzan derdim
Kizaru için daha ofansif bir yön beklerdim.

O yüzden Saka'da kılıç ustası çıksa şaşırmam xd
Sakazuki eskiden kılıç ustasıydı zaten. :)

Oden'i de yakından tanıyor gibi. Garp ve Sengoku'nun yanında giderken Oden ile kapışma ihtimali var.

Bir younko'nun ikinci kaptanı neden amirale yakın olmasın ki Marco güzel bir örnek buna. Hele Rayleight'ten bahsetmeye bile gerek yok.
Yonko sağ kollarının hiç biri amirale yakın değil. Marco King ve Queen’i 10 dk tuttu kendinden geçti. Aramaki King ve Queen’i hiç zorlanmadan aldı
G5 Kizaru'ya fazla gelir.

Son savaşta göz yaşların şelale olacak.Keyiflendim şimdi.
Katakuri power up alırsa en fazla sağ kol üstü olur. Amiral gücüne yine yaklaşamaz.

Kata saldırılarına h.haki basarsa amiral seviyesi olur. Ama bu saatten sonra niye böyle bir güçlendirme alsın? Eskinin karakteri de değil ki mangaka güncelleme çeksin anasını satayım

Kata saldırılarına h.haki basarsa amiral seviyesi olur. Ama bu saatten sonra niye böyle bir güçlendirme alsın? Eskinin karakteri de değil ki mangaka güncelleme çeksin anasını satayım
Big Mom öldüğüne göre tayfanın başına biri geçmeli. Pudding kaçırıldığı için misyonu da hazır. Kata'yı isterse seriye daha güçlü dahil edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık