Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091: Sentomaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 108 61.0%
  • Orta

Kullanılan: 50 28.2%
  • Kötü

Kullanılan: 19 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amirallerin meyve dışında öne çıkan özelliklerini görmemiz güzel. Aokiji yumruk çalışırken Kizaru reis de defans çalışıyormuş demek ki. Sentomaru'ya gelişmiş silahlanmayı öğreten de oymuş.

Kolay bir savaş olmayacağı kesin. Luffy kral haki farkıyla üstünlüğünü gösterir diye umuyorum.
Sakazuki de kılıç ustasıymış.

Dünür sen neden ortalığı karıştırıyorsun :D g4 açtı ayrı açtığı halde çizik atamadı ayrı :oleyo2:
Sen bilmez misin kaynana çaydanlık gibidir fokur fokur kaynatır ortalığı. jshjshj :d.d

Onu biliyorum da orada da nerede diye bakınmıştık epey şimdi de kapakta yok ya onu diyorum. Ben mi göremedim?
Belki sıkıştırmıştır bir yere diye inceleyeyim dedim ama ben de göremedim. :oops:

Yerde yatan Kaku yerine cidden neden Lucci'ye dalmadılar. Hele Lucci bir kadına zarar vermiş Sanci tepkisizdi. Klon diye önemsemedi galiba, tam bir Cacci oldu çıkıyor yaw. Zeff görse tokadı basardı.
Sanji bu defa error verdi çünkü Vegapunk kadın değildi araya son anda girdiler radar yakalayamadı o yüzden :)
Yanlışsın tabi. Garp neden Roger'ın kk olmasına izin verdi diyenler gibisin söz konusu Sanji olunca :D
Onu biliyoruz artık canım Kuzan seviyesi olduğu için izin vermek zorunda kalmış.😉

Önceden dediğim gibi Lucci uyanış ile birlikte Yc1/Yc2 seviyesi bir adam. Zoro ise h.haki açmadan Yc3 seviyesi bir adam. Lucci uyanış açınca Zoro'da h.haki kullanıp kısa sürede yener.
Luffy'de aynı mantık h.haki olmadan Nika formu ile Yc1+ - g4 ile Yc1 seviyesi bir adam. Kizaru üstün gelecektir belki o da uyanış açacaktır sonra Luffy h.haki kullanır üstün gelir. Kizaru'yu yeneceğini sanmam ama üstün gelir ve Satürn olaya el atar muhtemelen.
Zoronun queeni yenmek için kral hakiye ihtiyacı yok. Adam çatır çatır hasar alıyor.

Arkadaşlar şunu belirtmek isterim ki şu saatten sonra kizaru vs hasır şapka tayfası tamamen kişiselleşti. Kizaru sentamaru ve vegapankı öldürmek zorunda, her ne kadar sistemdeki dişli bile olsa hayatında yer eden 2 kişi var gördüğümüz. Bunları öldürmek zorunda ve bunlardan birini hasır şapkalara yardım ettiği için öldürmek zorunda. Bizimkiler ise 2 yıl öncenin yarasıyla ona karşılık verecek. Yani ünlü çok bilmiş adası hadisesi verilen emirler ve vegapunk'ın kaçışından ziyade 1 amiralin yonkouya karşı hasmani duygularla saldırısından ibaret olacak. Bakalım dişlilere aykırı hareket etmeyen çark sistemi nasıl bozacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık