Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm geldiğinde pek çoğunuz Kizaru'nun nerflendiği için bu duruma düştü diye savunmalar yapabilir. Ama devrin değiştiğini unutmayın. Yeni çağa Kizaru'yu taşıyacak bir gemi yok malesef.

Çatıya öldürmek için çıktığı karakterlerden tek yemesi Kaido ve BM'nin suçu mu oldu şimdi ?

Yıllardır Zoro'dan hep bir gizli güç bekledin ama yok öyle bir şey artık kabullenmen lazım. Sonlara doğru Ryuma'nın torunu olduğu kesin olarak açıklanacak o zaman güzel bir power up alacak Mihavk'dan eğitim alıp tayfanın en güçlüsü olmadı Zoro kabullen artık bunu. :D
Birini suçlamak değil olay. Sen 2 yonkounun ortak saldırısını bloklamış kaç karakter gördün ? Hani gören de Zoro Apoo'nun zurnasına bayıldı zannedecek ahahha :ehe:

Benim Zoro'nun Ryuma'nın soyundan geldiği açıklanacak ve güzel bir p-up alacak tarzı bir beklentim hiçbir zaman olmadı. Zoro daha yığınla p-up alacak sorun yok. Tayfanın en güçlüsü olması konusu ise tartışmaya açık değil bence. Luffy öldü o iş bitti :)

Birini suçlamak değil olay. Sen 2 yonkounun ortak saldırısını bloklamış kaç karakter gördün ? Hani gören de Zoro Apoo'nun zurnasına bayıldı zannedecek ahahha :ehe:

Benim Zoro'nun Ryuma'nın soyundan geldiği açıklanacak ve güzel bir p-up alacak tarzı bir beklentim hiçbir zaman olmadı. Zoro daha yığınla p-up alacak sorun yok. Tayfanın en güçlüsü olması konusu ise tartışmaya açık değil bence. Luffy öldü o iş bitti :)
HAGSGSGSGGSGSGAHGWGWTGWGSGGWGWGSHS

seraphim'lerin işi bittiğinde lucci ve kaku niye tekrardan bağlanmadı? ne gerek vardı bu vs'ye? zoro öldürse de kurtulsak şundan.

luffy > zoro. en başından beri bu böyleydi ve güncel luffy değil zoro'yu, tüm tayfayı aynı anda alacak güçte şu an itibarıyla. ben de memnun değilim uyanışla birlikte ortaya çıkan güçten ama bu böyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık