Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çocuk 5 kere öldü Kaido'yla saatlerce dövüştü, kafa kafaya dövüştü diye konuşmaya utanmıyonuz bir de serinin en büyük 3 saldırısından birini yiyip kötürüm oldu diyonuz hee ? Ayıp denen bir şey var ama Nika fanları beklenildiği gibi çok objektif ve adil.
Çatıya öldürmek için çıktığı karakterlerden tek yemesi Kaido ve BM'nin suçu mu oldu şimdi ?

Yıllardır Zoro'dan hep bir gizli güç bekledin ama yok öyle bir şey artık kabullenmen lazım. Sonlara doğru Ryuma'nın torunu olduğu kesin olarak açıklanacak o zaman güzel bir power up alacak Mihavk'dan eğitim alıp tayfanın en güçlüsü olmadı Zoro kabullen artık bunu. :D

Çatıya öldürmek için çıktığı karakterlerden tek yemesi Kaido ve BM'nin suçu mu oldu şimdi ?

Yıllardır Zoro'dan hep bir gizli güç bekledin ama yok öyle bir şey artık kabullenmen lazım. Sonlara doğru Ryuma'nın torunu olduğu kesin olarak açıklanacak o zaman güzel bir power up alacak Mihavk'dan eğitim alıp tayfanın en güçlüsü olmadı Zoro kabullen artık bunu. :D
2 yıl aradan sonra tayfanın en güçlüsüydü. Hatta Wano'ya gidene kadar da öyleydi.

Sanji vs Kaku görürsek çok iyi olur. Sanji'nin artık Rankyaku yapması gerekiyor. Kaku'dan bazı Rokushiki tekniklerini görmesi çok iyi olur. Hemen arkasından Lucci'yi alacaktır. Kaku'yu da Stussy alacaktır. Dövüşler benim dediğim gibi olacak.

Luffy vs Kizaru sonra Jay Garcia
Zoro vs Lucci sonra Kizaru
Sanji vs Kaku sonra Lucci
Stussy vs Kaku

Tayfanın geri kalanı da muhtemelen koramirallerle kapışacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık