Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu spoilerı görünce bende ampul yandı @sensey Bu bölüm flashback girecek.Kizaru’nun gizemli geçmişi. Sakazuki : Filo amirali sen olmalısın Borsalino sen benden daha güçlü ve eskisin. Kizaru : ( Mihawk gibi ) Filo amirali olmakla ilgilenmiyorum sadece işimi yapmak istiyorum. Sakazuki : Pekala o zaman Kuzan ile benim dövüşmem gerekecek.

Luffy nin son formunu bir kenara koydum önceki formu bile güncel Zoroyu kolay-orta zorluk arası rahat alabilirken son formu ile Zoro 1 dk bile dayanamaz.Hala gelmişler Zoro Luffy den iyidir diye yorum yazanları görüyoruz.Farkındayım bu zoro fanboylarını ciddiye alıp yorum yazmak aşırı saçma ama işte belki bir gün düzgün doğru yorum yazmayı başarabilirler.İnancım var hala.Bu yorumlarımda komiklik olsun diye troll yazanları hariç tutuyorum.

Luffy nin son formunu bir kenara koydum önceki formu bile güncel Zoroyu kolay-orta zorluk arası rahat alabilirken son formu ile Zoro 1 dk bile dayanamaz.Hala gelmişler Zoro Luffy den iyidir diye yorum yazanları görüyoruz.Farkındayım bu zoro fanboylarını ciddiye alıp yorum yazmak aşırı saçma ama işte belki bir gün düzgün doğru yorum yazmayı başarabilirler.İnancım var hala.Bu yorumlarımda komiklik olsun diye troll yazanları hariç tutuyorum.
Ne tarafa doğru gülüyoruz? Kaidoya doğru düzgün hasar veremeyen luffy, kaidoya yara bırakan zoro. Luffy nikasız zoroyu sittin sene alamaz. Sıfır. Zoro kesti mi yarıp geçiyor. King gibi hayvanın koka kaplı kılıcını, kanadıyla, ejder aleviyle beraber kesti geçti. Adam gitti apooya tek attı. Kılıç bitiriciliği anormal yüksek. Adam kinge 3 attı. Luffy king kadar sağlam bir vücuda sahip değil. Taş çatlasın 2 kesiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık