Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Klasik Luffy nin tepkilerinden işte.Ortada tırsma falan görmüyorum ben.Bu arada Luccinin Luffyleri satışını Kaku bile bilmiyor gibi duruyor.Zoro ve Kaku sağlam dayak yemiş cidden.Kakuda yerde yatıyor : )

Klasik Luffy nin tepkilerinden işte.Ortada tırsma falan görmüyorum ben.Bu arada Luccinin Luffyleri satışını Kaku bile bilmiyor gibi duruyor.Zoro ve Kaku sağlam dayak yemiş cidden.Kakuda yerde yatıyor : )
Kaku bizimkilere ihanet etmez gibi duruyor. Aslinda eski dusman ayagina Kaku tayfaya gelsin isterim, daha karakterli duruyordu diger CP uyelerinden. Bol bol Usopp sakasi da cikar hem :D

luffy'nin normal hali endiseli öncedende oldu, g5 hali degil dikkatinizi çekerim 😎

Çaycı kizaru sentomaru'yu geçtiginde gelsin halledilir. Sanji, zoro varken gerek de yok.

Gerçi düsündümde kaido ile normal halde baya vs. gitti. G5 kizaru'ya fazla gelir. Normalden gitmesi daha iyi sanki. Amiral için g5 açmaya gerek olmayabilir. lucci çöpü istisna gereksizdi bu arada. Tabiki sanji ve zoro yeterli diye düsünüyorum 🤔

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık