Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090: Kizaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 75 54.0%
  • Orta

Kullanılan: 44 31.7%
  • Kötü

Kullanılan: 20 14.4%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bellamy korsan. Korsanların saçma da olsa farklı bir onur anlayışları var ve bu damarları garip yerlerde ortaya çıkıyor.
Aynı şey Lucci'de de olabilir. Onurum gururum deyip durabilir yine arkasında. Kesinlik vermiyorum. İhtimal dahilinde.

Coby'de gözden çıkarılmıştı. Shanks gelmese Aka pişirmişti. Bak Coby'e şimdi saf mı değişti? Hayır. Lucci içinde niye aynısı olmasın.

Aynı şey Lucci'de de olabilir. Onurum gururum deyip durabilir yine arkasında.

Coby'de gözden çıkarılmıştı. Shanks gelmese Aka pişirmişti. Bak Coby'e şimdi saf mı değişti? Hayır. Lucci içinde niye aynısı olmasın.
Lucci tırt bir karakter. Devlet dese ki 5 yıl sonra bize düşman olacaksın kendini öldür o da der ki nasıl öldüreyim?
Lucci öldürme arzusuna meşruluk kazandırdığı için hükümetle birlikte. Bir noktada menfaatler uyuyor. Kesin döner demiyorum zaten Oda bu belli olmaz diyorum en kötüsünü ifade ediyorum yoksa tayfanın onu bilerek yanlış yönlendirmesi daha makul bir seçenek. Luffy de bilmiyordur gerçek planı :D

Kizaruya böyle tepki vermesi çok normal yav.. Sabondy de öldürüyordu hepsini, kaldı ki Zori nalları dikiyordu.. Eee sonunda tayfa dağılmıştı. Kizaru tam bir psikoloji bozma çarı… Luffy nin çift kişilik karakteri Kizaruya sökmez bir de bu Nika ya nasıl dönecek yav.. Tekrar nalları dikince Nika içinden mi çıkacak.
Vegapunk ın tipi cidden itici ya :D bir de balık nerede ? Gene ölmek için bir yerlere mi gitti?

Kizaru bana her zaman çok havalı gelmiştir, o supernovaları patakladığı zamandan beri çok severim. Kuzan ve Sakazuki belki Kizaru'dan daha güçlüdür ama Kizaru her zaman favori amiralim olacak. Umarım Oda, sarı maymunu kötü duruma sokup da madara etmez, malum büyük potansiyeli olan karakterleri tek tek harcıyor herif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık