Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1089 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cidden şuan nasıl bir motivasyonu var karşıda Gorosei var ama bizim tarafta mı olacak.
Lucci'nin herhangi bir bağlılığı yoktu Hükûmet'e, daha kolay insan öldürebildiği için ajanlık yapıyordu. Sözünün arkasında bu kadar sıkı durur mu bilmiyorum ama Gorosei'yi görünce karşıya geçer gibi hissettiriyor karakter. Seraphimler de durduruldu zaten, sözleri tam neydi bilmiyorum ama ittifak sona erdi bence.

Eğer Hükûmet durumu anlamadan Lucci'ye saldırırsa ancak o durumda bizden olurlar.

Ben delik olayını adayı öyle bir yıkmışlar ki kaidoyla bm nin gittiğinden derine kadar inip delik açılmış gibi yormuştum. Su dolması da heralde o şiddetten sağa sola kaçan sular tsunami yapmıştır.

Birkaç Detay Daha

Bölüm Kapağında Tayfa Kıyıda Kamp Ateşi Yakmışlar. Usopp ve Chopper Sarhoşmuş.

Lulusia Saldırısı Sonucu Yakın Adaların Kıyılarına Tsunami Vurmuş ve Bu Büyük ve Ölümcül Sel Baskınlarına Sebeb Olmuş.

Satürn Vegapunk ın İcadı Lulusiayı Yok Etti Ama O Zaman ki Kadar Etkili Değil demiş.

Bu Sırada Bir Grup Mark-3 ün Donanma Askerlerine Saldırdığını Görüyormuşuz.

Kizaru, Harika Bir Hızlı Saldırı ve Patlamalar ile Birlikte , Mark-3'ün Amiralin Hareketlerini Takip Etmesine ve Atışlarından Daha Hızlı Hareket Etmeyi Başarmasına Rağmen, Onları Kolaylıkla Yenmiş.

Satürn Bu Saldırının Sebebinin İhanet Eden Sentomaru Olduğunu Söylüyor ve Kizaru ya Bu Konu İle Olabildiğince Çabuk Bir Şekilde İlgilenmesi Emrini Veriyormuş.

Tüm Androidlerin Yok Edildiği Bir Noktada Kizaru Soğuk Bir Bakış Atarak Elleri Cebinde Yürüdüğünü Görüyoruz.

Kizaru ve Sentomaru'nun Bir Flashback ini Görüyoruz Bu Flashback de Bu İkilinin İlişkisinin Öğretmen-Öğrenci nın de Ötesine Geçtiğini Görüyoruz Ayrıca Flashback de Vegapunk da Varmış.

S-Hawk Vegapunk ın Emriyle York'un Boğazını Kesmekle Tehdit Ediyormuş.

Vegapunk İhanete Uğrama Olasılığının Olmadığına İnanmak İstediğini Fakat Chiper Pol un Adayı Takip Etmeye Başladığından Beri Shaka nın Bir Planı Olduğunu Söylemiş.

Manganın Sonunda Seraphimlerin Artık Bir Tehdit Olmadığını ve Hep Bir Arada Olduklarını Görüyoruz.

Çift Sayfada Tayfa Stussy Lucci ve Kaku yu Görüyoruz.

Luffy: Aferin İhtiyar Gerisini Bize Bırak.

Haftaya Ara

Kaynağı var mı bu spoilerın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık