Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1089 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bölüm çıkmadan @Trafalgar Law 'la ittifak kurduğumuzu foruma ilan etmek isterim. Kid ve Law'ın ortak savunucuları biziz artık. Kendisinin henüz ittifaktan haberi yok sizinle birlikte olacak. Çok can yakıcağımıza inanıyorum ortam durulmuşken forumu domine etme zamanı :)
Şurayı tam okurken benim niye haberim yok dedim haha sen de belirtmişsin sonrasında. :dd.d

Ama aaauuuww nereden çıktı bu, başarılı olabileceğimi sanmıyorum... Kendi kalelerimizde zaten gayet iyiydik. Ortak payda da Luffy-Law-Kid üçlüsünü bozacağını düşünmüyorum. Yani şimdilik bir oradan elden tutabilirim anca. 🤣

Şurayı tam okurken benim niye haberim yok dedim haha sen de belirtmişsin sonrasında. :dd.d

Ama aaauuuww nereden çıktı bu, başarılı olabileceğimi sanmıyorum... Kendi kalelerimizde zaten gayet iyiydik. Ortak payda da Luffy-Law-Kid üçlüsünü bozacağını düşünmüyorum. Yani şimdilik bir oradan elden tutabilirim anca. 🤣
Bilemiyorum artık benim Law savunduğumu düşün. :bilmem: İyi olmazdı demessin heralde

Kaidonun kaç kişiyle dövüştüğünü aynı anda adayı taşıdığını luffyi 3 kere yendiğini en sonunda da g4 luffyi öldürdüğünü de yazabilirsin. Adam bir balyozla g4ü öldürdü.
Kaidou olgun karakter Luffy olgunlaşan, o kadar fark olur. Hibrit Kaido karşısında kanaboyu sandaletiyle blokladı mevzuyu çözdüğünde. Bir yonko kondisyonuna ulaştı artık. Kaido'dan güçlü demiyorum "o kadar güçlü" diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık