Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1089 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy şuan en zayıf yonkoudur bence. Mihawk > Shanks > Teach > Luffy

Luffy daha s-bearı indiremiyor normal haliyle. Hiç bir yonkou s-bearı düz haliyle indiremez gibi gelmiyor bana.
Bu tarz şeyleri çok doğru bulmuyorum.

Luffy’nin Gear 5’i olmasaydı hiçbir işe yaramazdı…

O zaman Akainu’nun da magma yeteneği olmasaydı ne kadar güçlü olabilirdi? Aynı şekilde Zoro’nun Enma’sı olmasaydı veya Kizaru’nun ışık yeteneği olmasaydı çok mu güçlü olurdu? Veya Karasakal’ın iki tane acayip güçlü iki şeytan meyvesi olmasaydı yine bu derece güçlü olur muydu?

Olmazdı.

O zaman hepsinin elinden güçlü yönlerini alalım bakalım herkes normal haliyle ne kadar güçlü oluyor?

Son düzenleme:
Eustass Kaptan Goat'ın gif'inin netliğini bozmadan ve forumun maksimum aldığı dosya boyutunu aşmadan yükleme yapmaya çalışıyorum sonunda hallettim. Giften 3 saniye sonra Koca Karı tahtalı köyü boyluyor

Son düzenleme:
Bir Katakuri bölümü olmasını isterim. Yanlış hatırlamıyorsam Çokbilmiş'e bir Karasakal gemisi gidiyordu Katakuri'nin onların peşinde olaya dahil olması bence güzel olur. Ailesini koruyamadı annesinin durum bilinmiyor, Wanodaki gemidekilerin durum bilinmiyor ve Puding kaçırıldı. Ailenin liderliğini alıp Kral Hakisi Kaplaması gibi bir güç kazandığından çok güçlendiği ve o Bütünkek ordusunun yeni liderine yakışacak yeni bir ödüle sahip olduğu (tahminim 2-3 milyar arası) bir bölüm olur umarım.

Bir Katakuri bölümü olmasını isterim. Yanlış hatırlamıyorsam Çokbilmiş'e bir Karasakal gemisi gidiyordu Katakuri'nin onların peşinde olaya dahil olması bence güzel olur. Ailesini koruyamadı annesinin durum bilinmiyor, Wanodaki gemidekilerin durum bilinmiyor ve Puding kaçırıldı. Ailenin liderliğini alıp Kral Hakisi Kaplaması gibi bir güç kazandığından çok güçlendiği ve o Bütünkek ordusunun yeni liderine yakışacak yeni bir ödüle sahip olduğu (tahminim 2-3 milyar arası) bir bölüm olur umarım.
Katakuri Beyazsakal gibi birisi Wano’dakileri umursadığını düşünmüyor bir tek Puding’i kurtarmaya gidebilir ondada aileyi tehlikeye atacak bir durum olursa geri çekilir.

Katakuri Beyazsakal gibi birisi Wano’dakileri umursadığını düşünmüyor bir tek Puding’i kurtarmaya gidebilir ondada aileyi tehlikeye atacak bir durum olursa geri çekilir.
Beyazsakal gibi birisi olduğundan bence Wanodakileri de önemsiyor orada sadece yüzüne tüküren kız kardeşi yok 2.komutan Smoothie ve Daifuku da var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık