Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu bölümde daha fazlasını yapabilecekken yapmamış bir adam görmedim. Hikaye burada biterse, Garp bu kadarmış der, Garp konusunda yanıldığımı da kabul ederim.

Garp şeytan meyvesi yememiş , yıllarca bileğinin hakkıyla çalışarak güçlenmiş , fiziken kuvvetli ve haki olarak güçlenerek Amiral ünvânı elde etmeye hak kazanmış güçte bir karakter .

Ancak zirve güçlerden biri olması için daha fazlasına ihtiyacı varmış gibi görünüyor.

Bu yüzden benim gördüğüm bir Whitebeard olamamış biri .Ama onunla savaşacak güce meyvesiz ulaşmış ( teke tek dövüşte Garpın kazanma şansı yok gibi görünüyor)

Garp için hiç üzülmüyorum. Nasıl yaşarsan öyle ölürsün derler. Hak ettiğini buldu. Umarım böyle kepaze bir şekilde ölmüşsündür. :hıh:

İsimsiz korsanlar dövmüş, 500 top mermisi yemiş midir? Bu arada Aokiji, Garp'a arkadan saplamış gibi, kim arkadan hasar almamıştı?
Bence orada saplama yok, saplama süsü vermiş sadece, dondurmuş Garp'ı, donan karakterlere de bir şey olduğu yok sonradan çözerler. Hatta dondurmasa belki kan kaybından yada diğer kelle almak isteyen korsanlardan dolayı göçebilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık