Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp'a yumruk Garp diye lakap vermiş, aynı yumruğu asıl yeteneği yumruk atmak olmayan Kuzan da atabiliyor :) Bildiğin Garp'ı hiç etti E. Oda, efsane dedi şişirdi şişirdi sonra patlattı. Usta - Çırak, Boynuz- Kulak olayını işledi ama bu Garp'a zarar vermekten başka işe yaramadı. Şuan Kuzan Prime Garp'ı geçmiş durumda, o geçtiyse Akainu'yla Kizaru'ya da yazar, Garp bu seride en güçlü ilk 3'e değil, ilk 5'e bile giremez artık. :)
Roger laflarından belliydi.Adam denizcilere diyor ki en azından Sengoku yada Garp gönderin ki iyi bir antrenman yapayım bana rakip olsunlar döve döve stres atayım diyor.Dengiyle dövüşen adam gönder gelsin onları en azından birkaç turda döverim der mi ? Demez.Sengoku ile Garp’ı ayrı tutmuyor bu arada hatta ilk olarak Sengoku diyor olması lazım.

Roger laflarından belliydi.Adam denizcilere diyor ki en azından Sengoku yada Garp gönderin ki iyi bir antrenman yapayım bana rakip olsunlar döve döve stres atayım diyor.Dengiyle dövüşen adam gönder gelsin onları en azından birkaç turda döverim der mi ? Demez.Sengoku ile Garp’ı ayrı tutmuyor bu arada hatta ilk olarak Sengoku diyor olması lazım.
Basit iki kelimeden oluşan bir cümlenin manasını nasıl bu kadar değiştirirsin :D ?

Bu işi flashback çözer Beyazsakal Roger gibi bir çarpışma lazım Garp'a.Yoksa eksi yemeye devam eder xd

Gönlü Kızıl Hat kadar yüce ,gönlü Yeni dünya kadar engin. Marine uşaklarına sesleniyorum. Kuzan , Sanjuan Wolf , Shiryu, Pizaro, alayı birden Arı Kovanında Monkey D. Garp'ı silkmeye kalksalar başaramazlar. Marine çocuğu Monkey D. Garp alayına yeter. Onun için yarın bölüm çıktığında Kuzan'a bir tokat Sanjuan Wolf'a bir tekme ötekine bir kafa vurun yerle bir edin ve bölüm sonunda Garp Garp Garp diyin.
Bu nasıl fanlık xd

Garp'a yumruk Garp diye lakap vermiş, aynı yumruğu asıl yeteneği yumruk atmak olmayan Kuzan da atabiliyor :) Bildiğin Garp'ı hiç etti E. Oda, efsane dedi şişirdi şişirdi sonra patlattı. Usta - Çırak, Boynuz- Kulak olayını işledi ama bu Garp'a zarar vermekten başka işe yaramadı. Şuan Kuzan Prime Garp'ı geçmiş durumda, o geçtiyse Akainu'yla Kizaru'ya da yazar, Garp bu seride en güçlü ilk 3'e değil, ilk 5'e bile giremez artık. :)

Valla burada patlayan kişi Garp değil SODA'nın kendisidir. Adam kendi kendini patlatmaktan başka birşey yapmıyor. Yüceltiyor yüceltiyor sonra dediklerini unutuyor gibi adamı karşımıza çıkarıyor. Tamam eyvallah titanlara karşı savaşıyor tek başına hemde biri amiral o da tamam ama aynı yumruğu attırmak nedir yani saçmalık. Kuzan, Garp gibi yumruk atabilmek için 10 larca sene geçiyor ve ancak yaşlı Garp kadar güçlü yumruk atabiliyor Genç Garp kadar geğil...

Yaşlandı okeyde şu adamdan bir haki şov yap birşeyler yap off-panel dövüş çizmek tamamen hakarettir böyle birisine başka birşey değil.

SODA burada kendi kendini patlatmaktan başka birşey yapmıyor anlayacağın. Kılıç önüne atmaktansa adama omuz vuruğ ekarte edebilir veya Marco'ya yaptığı tarifeden yapabilirdi orada ve bu daha epic olurdu.

Coby uyandırmak için illa travmatik bir olay yaşanmasına da gerek yok. Veya Garp'ı yenemezlerdi ben zayıflattım demenin de anlamı yok ne oldu yani kılıç yiyince 5 titan kaptan gücüne mi düşürmüş oldun bir anda....

1 Yaralı Garp = 5 Titan kaptan, çok gereksiz ve rahatsız edici bir durum.

Aynısını BM için de yaptı neyse söylenecek çok şey var da SODA'ya kusma konusunda kusarım bunları...

Coby'nin gücünü açığa çıkarması için zemin yapıyorsan orada kılıçla tam burun buruna gelmişken Garp'ın yumruğunu yiyen Shiryuu sonrasında ki Coby'nin gözlerinde ki korku tedirginlik ve sonrasında Garp'ın dönüp Coby'ye öfkeli şekilde bağırarak efsanevi bir replikle o gücü Coby'de uyandırabilirdin. Ve bu daha epic efsane çoşturan bir sahne olurdu.

Bunu yapacak kafada biri SODA ama niyeyse abuk sabuk aynı döngüleri yapıyor üzücü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık