Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp'ın oradaki herkesi yenip Coby sırtına alıp çıkmasının,seriye bir katkısı yok gibi.

Bir katakulliye gider gibi düşünuyordum,böyle de olur.

Biraz daha hırpalar ama,şanlı bir yenilişi olur.
Garp'ın oradakileri dövmesi bile kendisine bir şey yazmayacaktı çünkü Garp fanları çıtayı fazla yükseğe taşımışlardı şu haliyle tam bir hayal kırıklığı kalkıp en azından bir iki tane komutan komaya soksun :bilmem:

Garp'ın oradakileri dövmesi bile kendisine bir şey yazmayacaktı çünkü Garp fanları çıtayı fazla yükseğe taşımışlardı şu haliyle tam bir hayal kırıklığı kalkıp en azından bir iki tane komutan komaya soksun :bilmem:
WB'nin yaptığı gibi mi?:D MF'de en büyük başarısı dev teklemek. Doc Q un eşeği bile ayaktaydı yav.

Garp'ın ölmesi de Luffy için bir savaş sebebi değil ki. Kardeşi öldü bu adam intikam peşinde koşmadı. Çünkü Garp'ın ölmesi tamamen kendi tercihleri doğrultusunda gerçekleşecek. Aynı Ace gibi. Şu anda Vegapunk Tayfa'ya sığındı ve bunun sonucu olarakbir müdafa göreceğiz. Aksi halde Luffy'ler bu adada da savaşmazlardı. Anlayacağın bir dost,bir çocuk yardım isteyecek de Luffy anca gidecek.
Yalnız bu sefer işin içinde Koby de var. Koby yi kurtarmaya giden Garp yine Karasakalın elinde ölüyor. Üstelik bu sefer işin içinde eski bir denizci de var. Evet luffy için bunlar sadece detay ama macera adı altında karakterin içini bu kadar boş göstermenin de manası yok ki. Yemek verdi diye ülkeye savaş açıyorsun Garp sana bok mu yediriyordu diye sorarım ben de o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık