Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar beklemezdim de Kuzan gözümde o kadar yükselemedi çünkü Garp'ın performansı beğenmedim biraz hüzünlüyüm açıkçası
Doğru bir yorum. Ben ödül mevzusuna falan takılmadım da, dövüşte daha iyisini yapabilirdi gayet. Ayrıca bunu sürekli yazıyorum, ama niye Garp'ın yanında Grus falan var da Bogard yok? Her zaman yanında olan adam niye yanında değil şu an? Öldü mü kaldı mı?

Böyle karakterlere çabuk kanım kaynıyor, reis kendini kanıtlama arayışında. Geleceğin amirali olmasını isterim.
Koby ve bu çocuktan sağlam amiraller olur. Umarım o potansiyeli verir.

@Sephiroth @artyomdh @Montana

Şu aslan parçasını da övsek mi? Garp'ın yanında savaşarak ben de denzicilerin geleceği miyim diye sormuş aslan parçası. Garp ise takmamış. :(

Garp üvey evlat muamelesi yapmış Grus'a galiba. Ayıp resmen. Adamın potansiyelini biz 2 sayfayla gördük.

@artyomdh Grus da sağlam durmuş bu bölümde. Meyve gücü de baya iyiydi onun. Umarım Oda harcamaz. Aramaki gibiler yerine böyle gençler gerekiyor denizcilere.
Grus zaten tasarım ve güç olarak bir özen gösterildiği belliydi. Ben sanmıyorum çok sahne alsın ama Coby ön plana geçince yanında takılır bu da. Güzel tadında işlesin bari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık