Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim şahsi düşüncem Garp şu an beklentiyi veremedi . Shiryunun kılıcına atlayana kadar uçup bir yumrukla uzaklaştırabilirdi . Çok ucuz bir senaryo bu .

Şu an bu adada Garp değilde Kaidou veya Shanks olsa bence kesinlikle daha baskın oldukları bir dövüş izliyor olurduk .

Kuzanı çok güçlü bir karakter olarak görüyorum bu arada onu da not düşeyim .

Garpı aradan çıkarmak için çok klişe şeylere baş vuruyor Oda .

Yahu Kaido'nun "düştüğünde" Garp gibi çaresiz gözüktüğünü gördün mü hiç? Herif keyif alıyordu düştükçe :D
Benim atladığım yok sen beni yanlış anlamışsın, Kaido'ya toplu girdiklerinde dolunay modunda saldırmadı mı bunlar? Ben de diyorum ki Kuzan başka diyarlara uçmuşken Garp'a giren adamlar bi Ashura Doji, Denjiro, dolunay hayvanat bahçesi ediyor mu da böyle halsiz kalıyor?
Hayvan gibi meyve hırsızlayan tipler bunlar da. Öyle çakma meyve yiyenlere de benzemez. Üstelik arıkovanı yeni dünya korsanı kaynayan bir yer. Yani ayrıntılı çizmedi diye aşağı kaldığını iddia etmek güç, tamam iddia edilebilir ama karşılaştırılırsa Garp da neredeyse tek başına. Yanında getirdiği güçleri de karşılaştırsak Garpa yarar o iş. Kaido yanında yonko ileydi, tayfası tam kadroydu vs ama Garp koby ve en fazla ondan biraz hallice adamlarla duruyor ortamda.
Kaidonun yerde ahlanıp vahlandığı, sesler çıkardığı sahneler de var. Killerın saldırısına tepki verdiği panele baksan herif ruhunu verdi sanırsın. Garp sadece daha az ayrıntıyla çizildi ve düştüğü sahnede de bölüm bitti, olan bu. Kaldı ki kaido daha dayanıklı da olabilir hem genç hem de gördüğümüz en sağlam mit zoanlarından birini yemiş adam. Buradan ezilecek neyi var garpın pek hak veremiyorum sana bu konuda, üzgünüm :(

Makarayı bir tarafa bıraksak bile ortada net bir gerçek var.Garp abartıldığı kadar güçlü çıkmadı.Roger gücündeydi Rocks’ı tek başına dağıtmıştı beyazsakaldan güçlüydü falan… Ama bugün baktığımızda 3 milyar ödül veriyorlar hadi biz onu 4 yapalım ama daha fazlası görünmüyor.Shanks kadar güçlü olduğu şaibeli ki bence değil.Shanks kadar güçlü olmayan adamın Teach’e net kazanacağı belli değildir Rocks falan tek başına dağıtması imkansız geçmişte Roger gücünde olması bile zor.Çünkü Wb yaşlı hali bile Shanks’ten üstündü Shanks kendinden güçlü görüyordu mf öncesi.Kaido’ya toplu girme meselesini de şöyle diyeyim Garp’ın Kaido kadar dayanıklı vücuda sahip olmadığı netleşti.Kaido başkaymış boşuna üzerinde deney yapmamışlar.Adam düştükçe keyif alıyordu ciddi etkisi olmadığı için dövüşme şevki geliyordu ama gerçekten sıkıntıya düştüğü yer çok az oldu.
Luffy vs Kaido savaşı sırasında Kaido’nun bu durumdan kurtulmalıyım dediği tek bir yer bile olmadı.Sadece Luffy 3 kez yenilip gelince yeter lan diyip Luffy’nin yumruğuna kafa attı.

Ben Kaido'nun ciddi anlamda dövüşü taktığını hissetmedim çoğu zaman. Adam işin goygoyundaydı sürekli. Hani dövüşsem mi dövüşmesem mi modunda takılıyor gibiydi. Ciddi manada rage mod açıp dövüştüğünü görmek isterdim. İkisi de birbirinden makara dövüşten çok sirk gösterisine benzeyen bir şeyler yaşadık. Yanisi henüz bir şey söylemek için erken ama Garp'ın zirve gücü Kaido'nun zirve haliyle kafa kafaya gider diye düşünüyorum şu an.

Ben Kaido'nun ciddi anlamda dövüşü taktığını hissetmedim çoğu zaman. Adam işin goygoyundaydı sürekli. Hani dövüşsem mi dövüşmesem mi modunda takılıyor gibiydi. Ciddi manada rage mod açıp dövüştüğünü görmek isterdim. İkisi de birbirinden makara dövüşten çok sirk gösterisine benzeyen bir şeyler yaşadık. Yanisi henüz bir şey söylemek için erken ama Garp'ın zirve gücü Kaido'nun zirve haliyle kafa kafaya gider diye düşünüyorum şu an.
Beyazsakalda olduğu gibi Hakide eşitler ama Kaido meyve ile öne geçer.

Çatıda Zoro'dan kesik aldıktan sonra hybrid moduna geçmişti. O zamana kadar hiç ciddiye almıyordu. 😁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık