Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaten arc başlangıcında açıklanmıştı emir yetki sırası.en üstte bizim yaşlılar var.bunlarda o kadar salak değil sanırım bunu anlamayacak kadar.zaten seraphimlerde bizimkiler tarafına geçerse aşırı güçlü oluyor luffy tarafı.senaryo gereği bile böyle birşey olması aşırı saçma.
Dediğimi anlamamşsın ...herşeyin üstünde bir kontrolden bahsediyoru ben, Dünya hükümetini 9 kişi ile mi yıkmayı planlıyor Dragon... Büyük düşün Seaphimler Dünya hükümeti ile olan büyük savaşta kullanılmak için var .

Hepsine aynı değeri biçip luffyi küçülttüp diğerleri ile aynı düzeye çektiği için oda efendi belki böyle luffyi ön plana çıkarır ve zafer alırlar
Luffy imparator ama diğerleri değil. Imparator olmanın farķını göstermiş olur.

Luffy'i yakalatıp ace gibi idam tarihi verecekse de üçü arasında luffy'i güçsüz göstermek istememiş olabilir.

Shanks ve Teach'e yazıtları verip birbirleriyle savaştırmak istemiş de olabilir.

Luffy'nin filosu ne zaman işe yarayacak ben onu merak ediyorum. Kaido'ya filosuz giden luffy onları kendi çağırmaz. Savaşa girmelerinin tek yolu luffy'nin yakalanması olur. Ama luffy'nin bu adaya giden ekibe yenilmesi de zor. Tayfasını kurtarmak için kendini feda etmesi lazım.

Luffy imparator ama diğerleri değil. Imparator olmanın farķını göstermiş olur.

Luffy'i yakalatıp ace gibi idam tarihi verecekse de üçü arasında luffy'i güçsüz göstermek istememiş olabilir.

Shanks ve Teach'e yazıtları verip birbirleriyle savaştırmak istemiş de olabilir.

Luffy'nin filosu ne zaman işe yarayacak ben onu merak ediyorum. Kaido'ya filosuz giden luffy onları kendi çağırmaz. Savaşa girmelerinin tek yolu luffy'nin yakalanması olur. Ama luffy'nin bu adaya giden ekibe yenilmesi de zor. Tayfasını kurtarmak için kendini feda etmesi lazım.
Yakalananın luffy değil kurtaranın luffy olması lazım ya yoksa forsu kalmaz. Böyle beyazsakal gibi filosu ile girmesi lazım. Luffynin haber vermesi önemli değil belki gazeteden, birileri aracılığı ile vs haberleri olup gelebilirler.

Kid-Tek yedi
Law-Dayandı ama net olarak yenildi.
Luffy-Yükleniyor...
bizim tayfanın elemanları kid ve law’un tayfasındaki elemanlar kadar işlevsiz değil. hatta kıyaslanamaz bile. ödül dağılımı çok adaletsiz oldu kid ve law big mom’ı indirirken bizim luffy kaido gibi bi azmanı tek başına indirdi. bizim tayfayla kid ve law’un tayfası arasında dağlar kadar fark var şu an. ezileceklerini hiç zannetmiyorum ama yenilirlerse büyük sürpriz olur.

Nedense içimden bir ses Leo ve Sai’nin, Egghead’a giden hükümet gemilerinin birinde gizlice saklandıklarını ve Luffy’nin filosunu Egghead’daki savaş için harekete geçireceklerini söylüyor…

Kid-Direkt yenildi.
Law-Yenmeye yakındı tayfası asıl mağlubiyetini sağlayarak yenildi.
Luffylerde kaçacaklardır... Bu safta yendi yenildi olmayacaktır bence.

Yakalananın luffy değil kurtaranın luffy olması lazım ya yoksa forsu kalmaz. Böyle beyazsakal gibi filosu ile girmesi lazım. Luffynin haber vermesi önemli değil belki gazeteden, birileri aracılığı ile vs haberleri olup gelebilirler.
Final savaş için henüz erken ama benim aklıma dünya savaşı çıkartacak başka bi sebep gelmiyor. Oda mf savaşı çok basit kalacak demişti.

Sadece filo değil dragon, sabo, alabasta, balıkadamlar, wano ve diğer yonkoular var. Belki Yamato önderliğinde canavar korsanları, kata önderliğinde bm korsanları, marco önderliğinde eski wb korsanları ve shanks falan da gelebilir.

Dressrosadan beri ilerde yaşanacak bi savaştan bahsediyor. Artık bu kadar gazdan sonra adada ne yaşanırsa o savaşı başlatması lazım. Gorosei dede luffyi delirtip hükümet düşmanı yapmazsa luffynin yakalanması gerekir bence.

Aslında rahat kaçmaları lazım da Oda senaryoyu istediği gibi büküyor. Kaç bölüm serafim indiremediler, tayfanın bi kısmı taş oldu, lucci ve kaku ihanet edebilir, gelen filonun büyüklüğü belli değil.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık