Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki tarafın da beklediği gibi çıkmayacak bence. İmparator üstü bekleyen bir sürü kişi vardı. Ne fikir adamlarıdır, ne de o kadar büyük bir savaş gücü.
Ama her şeyin de bu kadar dövüş eksenli olması çok makul değil bence. Tamam anladık seri Battle Shounen de birader Ekonominin dövüşle ne ilgisi var? Nasıl İceburg Water 7'deki en güçlü adam değilse, nasıl Cobra en güçlü Alabastalı değilse bunda da durum benzerdir diye düşünüyordum :D

Ama her şeyin de bu kadar dövüş eksenli olması çok makul değil bence. Tamam anladık seri Battle Shounen de birader Ekonominin dövüşle ne ilgisi var? Nasıl İceburg Water 7'deki en güçlü adam değilse, nasıl Cobra en güçlü Alabastalı değilse bunda da durum benzerdir diye düşünüyordum :D
Amiral gücünde beklemiyorum bunları. Sağ kol yenerler belki.

İki tarafın da beklediği gibi çıkmayacak bence. İmparator üstü bekleyen bir sürü kişi vardı. Ne fikir adamlarıdır, ne de o kadar büyük bir savaş gücü.
Yani gezegen isimleri olması düşündürücü. Çünkü diğer gezegenler antik silahlar ve imi temsil ediyor

Nasıl bir bilimsel savunma acaba ? Vegapunk'a bunun gitmesinin altını güzel doldurdu.

- Saturn, Bilimsel Savunma Savaşçı Tanrısı'ymış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık