Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086: Beş Kadim Gezegen

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 71.7%
  • Orta

Kullanılan: 46 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 14 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet iki kabadayı gibi bire bir dövüşüp, sonra konuyu kapattıklarını düşünüyorum. Tabi başka şekilde de çıkabir.
Söylediğin olabilir. Ama konuşurlarken yarası uzun zamandır var gibi duruyor. Yani Wb bu yarayı Roger Kk olduktan sonra, idam edilmeden önce almış. O tarihler içerisinde bildiğimiz büyük bir olay yok.

Bir kere çizip geçmedi Wb kaç defa gözüktü o savaş sonrası. Çizmeyi o an unutsa bile sonradan düzeltirdi ciltte. Wb'de o savaştan kalma öyle büyük bir yara yok.
3 - 4 yıl önceki mevzu neyin retconunu yiyecek cavo? Serideki her şey retcon yer diye yorumlanmaz zaten.
Kronolojiyi karıştırıyorsunuz sanki eleman Tanrı Vadisinde terör estirmiş de Wb'yi orada çizmiş gibi. Öyle bir şey yok.
Bunu ben daha önce defalarca tartıştım Wb vs Roger son defa gerçekleştiğinde o yara açılmalıydı. OP evreninde adil bir dövüşte zirve Wb'yi kılıçla, bıçakla vs öyle deşecek adam yoktur Roger'dan başka diye. Shanks'ı görünce aklına gelmesi de direkt Roger'ı getirdi akla. Ama çizmedi eyyamcı büyük ihtimalle bir katakulli sonucunda ya da Wb'nin beklemediği bir anda aniden yaralamıştır Wb'yi bu eleman. Kim yapmış nasıl yapmış göreceğiz ama Tanrı vadisi mevzusunu unutun.
Kronolojiyi karıştırmak değil,Shanksla Wb'nin muhabbeti,Shanks'ın tanrı vadisinde sandıkta bulunması,Shanks'ın Ay Dede ile ilişkisi derken,mantıklı geliyor.Gömlekliydi yarası görünmedi falan kılıfına uydurur ne var bunda xd

Kronolojiyi karıştırmak değil,Shanksla Wb'nin muhabbeti,Shanks'ın tanrı vadisinde sandıkta bulunması,Shanks'ın Ay Dede ile ilişkisi derken,mantıklı geliyor.Gömlekliydi yarası görünmedi falan kılıfına uydurur ne var bunda xd
Ne yazılanı okuyorsun ne de mangayı cavo. Bu şekilde sağlıklı bir tartışma olmaz sadece bir sayfa geride görseller var bari onlara baksaydın anasını satayım. Tanrı Vadisinden yıllar sonra Wb'nin döşü kekonun keli gibi parlıyor. Ne gömleği ne kılıfı

Ne yazılanı okuyorsun ne de mangayı cavo. Bu şekilde sağlıklı bir tartışma olmaz sadece bir sayfa geride görseller var bari onlara baksaydın anasını satayım. Tanrı Vadisinden yıllar sonra Wb'nin döşü kekonun keli gibi parlıyor. Ne gömleği ne kılıfı
Sen bu konuda neden bu kadar sinirlisin asla olma geçin o işleri falan kafasındasın ne mangayı okuyorsun falanda ne bileyim xD.Benim dedğimi de anlamadın normalde anlardın,diyorum ki Oda kılıfına uydurur her yaptığı mantıklıydı sanki bu zamana kadar.

Sen bu konuda neden bu kadar sinirlisin asla olma geçin o işleri falan kafasındasın ne mangayı okuyorsun falanda ne bileyim xD.Benim dedğimi de anlamadın normalde anlardın,diyorum ki Oda kılıfına uydurur her yaptığı mantıklıydı sanki bu zamana kadar.
Gayet sakin yazıyorum sana sinirli geliyor. Son bölümde gözüken biçimsiz o yarayı açmamıştır demiyorum, Tanrı Vadisinde açmamıştır diyorum. Çok basit bir şey söylediğim. Yani manga sayfaları ayan beyan ortada. Wb'de yara yok o dönemden kalma. Ne diyeyim kılıf uyduracak retcon çekecek diye, kesin bu adam Tanrı Vadisinde çoştu gitti Wb'yi deşti mi diyeyim cavo. Ortada uydurulacak bir kılıf yok mevzu eski değil sayfalar ve olaylar net.

Gayet sakin yazıyorum sana sinirli geliyor. Son bölümde gözüken biçimsiz o yarayı açmamıştır demiyorum, Tanrı Vadisinde açmamıştır diyorum. Çok basit bir şey söylediğim. Yani manga sayfaları ayan beyan ortada. Wb'de yara yok o dönemden kalma. Ne diyeyim kılıf uyduracak retcon çekecek diye, kesin bu adam Tanrı Vadisinde çoştu gitti Wb'yi deşti mi diyeyim cavo. Ortada uydurulacak bir kılıf yok mevzu eski değil sayfalar ve olaylar net.
Yok coşmada.Kesin olamaz deme bu mangada bence,her şey olur.

Mevcut şartlar altında görünen o ki Beyazbıyıklı'yı çizen kişi Şanks'ın babası Figarland Garling. Bir sürpriz olmazsa durum bu, yoksa o yaraların bağlanacağı başka bir şey yok elde, çizim hatasıdır der geçeriz.

Yok coşmada.Kesin olamaz deme bu mangada bence,her şey olur.
OPM gibi gidip o bölümleri silip baştan çizmesi lazım. O kadar da değil. İlla Tanrı vadisinde kesmesine gerek yok Roger sonrası dönemde bir şekilde denkleşmişlerdir ne zaman kestiğinin ne önemi var zaten konu Shanks'a ve Wb'nin sızlayan yarasına bağlansın bitti gitti işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık