Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086: Beş Kadim Gezegen

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 71.7%
  • Orta

Kullanılan: 46 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 14 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hala vegapunk in ürettiği ana alev denen şeyin silah olduğuna inanmıyorum. Bildiğin güç kaynağı geliyor aklıma. Bu güç nereden geldi diyorsan antik silahi aktif etmek için gereken enerjiyi vermiştir. Vegapunk hikayesinde barışçı bir karakter oldugu barutu güçlendirmek yerine çiçeğe donustiren bir karakter olarak gösterildi bu saatten sonra o yönde ilerler. Önceden yaptığı pasifistalar ne o zaman diye sorma bu hikayeyi ben yazmadim. Büyük ihtimal butun silah yapımlarıni pasifistalarin yapımların lilite bağlayacak.
Bu kadar bilgiye ulaşma ve saklama imkanı olan biri için fazla gerzekçe işler yapıyor Vegapunk. Sadece pasifistalar da değil yapay meyvelerden tut sağladığı diğer tüm hizmetlere kadar bir çok şeyi yaparken nereye varabileceğini biliyor olması gerekir. Ha dragonun icraat yapması ha vegapunkın barışçıllığı, aynı seviye yetersizlikler.

Bu arada @Erwin Smith kimin adını mahlas etsen 3 gün yaşamıyor reis, kendine bir dur mu desen? Sesin yakışıklı diye bu kadar lüksün olmamalı :oleyo2:

Bu kadar bilgiye ulaşma ve saklama imkanı olan biri için fazla gerzekçe işler yapıyor Vegapunk. Sadece pasifistalar da değil yapay meyvelerden tut sağladığı diğer tüm hizmetlere kadar bir çok şeyi yaparken nereye varabileceğini biliyor olması gerekir. Ha dragonun icraat yapması ha vegapunkın barışçıllığı, aynı seviye yetersizlikler.

Bu arada @Erwin Smith kimin adını mahlas etsen 3 gün yaşamıyor reis, kendine bir dur mu desen? Sesin yakışıklı diye bu kadar lüksün olmamalı :oleyo2:
Erwin banlansın :artiz:

Bunu neye göre söylüyorsun. Bence aokji yenilecek garpın öğrencisi 1 içincisi garp dediğimiz adamda aslında bir amiral sadece kabul etmemiş rütbeyi.
Diğer konu shiki görünmez olup saldıracak vs olayı düşünenler var bence garpta hakilerin hepsi var koskoca korsanlar kralı rogarlarla kapışmış. Oradan her türlü kurtulur teach falan yok tüm tayfa olsa dediğin doğru. En kötü senaryo o kılık değiştiren kişi ace olur luffy olur falan garp afallar gelir saplarlar bıcağı :D
Tabiki elimde bilimsel bir veri yok, olmasina da imkan yok. Tek kaynağım içgüdüsel. Siz yazar olsaydınız koby karasakal tarafından kaciirlacak ve garp gelip kurtaracak diye basit senaryo cizermiydiniz... Kobynin kaçırılması başka şeyleri tetiklemesi lazım; tıpkı ace kin gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık