Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086: Beş Kadim Gezegen

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 71.7%
  • Orta

Kullanılan: 46 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 14 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidou baya güçlü oralarda. En kilit üç isim olarak gösteriliyor Xebec’ten sonra. BM savaşa falan çağırıyor, Wb davet ediyor, savaşın en önemli adamları arasında çiziliyor. Miçodan ziyade, en güçlü çaylaklardan biri. Şimdiki Luffy veya Kid gibi bir şey.
Kid demeseydin iyidi 😂 kid kaidonun 15 yaşındaki halinin bile getir götürünü anca yapar

Gölge ekle, hain ekle, karakter ekle, olay ekle, uzattıkça uzat tamam mı E.Oda? Umarım seriyi bitiremeden ölüp gidersin aç gözlü insan müsveddesi.

Bu crosa guild ittifakına yine atıfta bulundu bu bölüm croc-moria-dof seraphiminin aynı anda çıkması tesadüf değil herhalde.Ne planlıyor acaba bu grupla ilgili çok merak ediyorum.

Croconun bir kadın olduğu resmilestigi gibi Mihawkin bu kadar denli bir kutsal şövalyelerin liderinden bile güçlü kılıç ustası olduğu da doğrulandı şimdi ne alaka demeyin bu unvanı almışsa biri boşuna almamıştır bu adamlar sırf bu unvan için ölümü göze alacak tiplerdir
Yine her zaman ki gibi mihawk fanları havadan nem kapıp mihawk'a güç kasıyorlar 😂😂😂 nasıl doğrulandı kutsal şövalyelerin liderinden bile güçlü olduğu? Cevap bu unvanı almışsa boşuna almamıştır 😂😂

Not: Kutsal şövalyelerin adını daha yeni duyduk acaba one piece evreninin bunlardan böyle bir oluşumdan haberi var mi 😂

Bu crosa guild ittifakına yine atıfta bulundu bu bölüm croc-moria-dof seraphiminin aynı anda çıkması tesadüf değil herhalde.Ne planlıyor acaba bu grupla ilgili çok merak ediyorum.
Bunlar bize bir şekilde destek olurlar. Zamanında Croco ve Buggy destek olmuşlardı zaten. Mihawk ve Zoro’nun durumu olmasaydı, o da destek olurdu diye düşünüyorum. Mihawk zaten Shanks’tan ötürü Luffy’i seviyor, değer veriyor. Zoro’nun olmadığı bir senaryoda, direkt olarak bizimkilere destek vermeseler de, dolaylı yoldan destek vereceklerdir. Belki bu Seraphim’leri kendileri yok ederler.

Yine her zaman ki gibi mihawk fanları havadan nem kapıp mihawk'a güç kasıyorlar 😂😂😂 nasıl doğrulandı kutsal şövalyelerin liderinden bile güçlü olduğu? Cevap bu unvanı almışsa boşuna almamıştır 😂😂

Not: Kutsal şövalyelerin adını daha yeni duyduk acaba one piece evreninin bunlardan böyle bir oluşumdan haberi var mi 😂
Dragon’un haberi varsa, diğerlerinin de haberi vardır bence. Daha düne kadar antik silahı bilmeyen adam dahi bunlardan haberdar, düşün artık.

Croconun bir kadın olduğu resmilestigi gibi Mihawkin bu kadar denli bir kutsal şövalyelerin liderinden bile güçlü kılıç ustası olduğu da doğrulandı şimdi ne alaka demeyin bu unvanı almışsa biri boşuna almamıştır bu adamlar sırf bu unvan için ölümü göze alacak tiplerdir
Yine birileri bir tarafından bir şey uydurup "Bunu kabul edin resmileşti" diye dayatma yapmaya başlamış. Resmileşen ne mesela ne gördün de bunu diyorsun? Bu tip yorumlar gördüm ama tutarlılık sıfır.

Oda hepsinde olduğu gibi çocukluk hallerini yapmış, Seraphimlerin halini zaten önceden de çizmişti bu adam "Karakterlerine çocukluğu" diye. Şimdi 2 kanat eklemiş gözlere yıldız koyup geçmiş bir fark yokken şu yorumlar aşırı alakasız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık