Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086: Beş Kadim Gezegen

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 71.7%
  • Orta

Kullanılan: 46 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 14 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger, Xebec'i özgürlüğünü kısıtlayacağını düşündüğü için durdurmuş olabilir. Aksi halde Xebec'e karşı çıkması için bir sebep gözükmüyor.

Evet öyle bir handikapı olması olası.
Onu o şekilde düşünme.Bu işler al gülüm ver gülüm hesabı olur.

Roger belki de bunun karşılığında 4.poneglyph’in yerini hükümetten öğrendi.

Olamaz mı? Olur.

Dediğim gibi ben sadece küçük bir tahmin yaptım.

Bu adamlar D'ye neden bu kadar takıntılı ki? Bazı şeyleri yapmak için D soyundan gelmek şart mı acaba? Neden Saturn gidiyor Egghead'e o da anlaşıldı, bilimin asıl başı oymuş.

Artık Sanji'nin de 5 Elder ile dövüşecek takımda olacağına emin oldum. Tahminim Lütfü, Zoro, Sanji, Shanks, Dragon ve Sabo karşılarında da 5 Elder ve Im olacak. Demek Garp, Roger ve Rayleigh yalnız değildi. İçlerinde Garling de vardı. Büyük ihtimalle kral olduğuna göre.

o kadar keyfim yerinde ki vivi sevmediğim bir karakter olsa bile hükumetten kaçmak için tayfaya katılsa laf etmem. arabasta'da sağ koymazlar vivi'yi. croco'ya karşı duramayan ülke hükumete mi kafa tutacak?

Yıllar önce bazı geceler goroseileri düşünür kafamda türlü senaryolar uydurup uykumu kaçırırdım. Şimdi bu adamların olayı açığa çıkıyor ama bölümü açıp okumaya bile üşeniyorum.

Fazla naz aşık usandırır diye boşa dememişler, çizdiğin tüm prensesleri münasip bir tarafına sok şimdi sODA bey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık