Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim için en mantıklı seçenek Leviathan İncil ve Tevrat’ta bile geçiyor sanırım.Serinin hristiyanlık ekseninde döndüğünü düşünürsek gayet olası.Düzgün kaynak bulamadım ama şu kaynakta denenlere göre bu yaratığın gücü şiir gibi övülmüş. https://amp.onedio.com/haber/efsane...le-adi-gecen-korkunc-yaratik-leviathan-894773
Böyle bir şey varmış, Yokailer.

Üstelik, umibōzuların çıplak Budist rahiplerinin kılığına girip sürü halinde gemilere saldırdığı da çokça anlatır. Bu rahipler, geminin gövdesine veya küreklere asılmak, yakılan ateşleri söndürmek gibi davranışlar da sergilerler.

@Alpamis

Mantikor demek istedin diye düşündüm. Hiç aklıma manita gelmedi. 🙂

Üstelik, umibōzuların çıplak Budist rahiplerinin kılığına girip sürü halinde gemilere saldırdığı da çokça anlatır. Bu rahipler, geminin gövdesine veya küreklere asılmak, yakılan ateşleri söndürmek gibi davranışlar da sergilerler.

@Alpamis

Büyük ihtimalle umibozu

@Alpamis

Mantikoru bilmiyordum sayende öğrenmiş oldum. Ama her türlü Ferit'in düşündüğünden daha mantıklı. :D
@RedTeroR

Benim anlamadığım dünyada d anlamını bilse ne olur, d ler bir araya gelip devrim mi yapacak? Devrimciler zaten var, gerçek tarihimizde bir sürü haksızlık vardır, kimse 1000 sene önce burası bizimdi demiyor. Op de geçmişi bilmek günümüz dinamiklerini çok değiştirmez. Gorseei eksi yazdı. Yaşlı bir adamla wapol'u alamıyorlar. Arkadan silüet ver ama sanki bana karşında manyak ötesi güçlü birileri var. Yanlış yerde tanıttı. Nefertari cobra da mal, bir sırrın varsa, ölmek üzere mi açıklayacaksın, güvendiğin yere bırak. Gizem olayını hiç istediği gibi bağlayamayacak gibi duruyor.

Genel olarak güzel spoiler gibi duruyor ama kötü bölüm olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık