Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmu'nun dönüşümü ilginç. Kocaman dişleri ve ağzı olan ve alev yiyen bir şeye dönüşüyor. Goroseiden kanatlı olan eros meyvesi yemiş olabilir. O ok da onun oku.

Ayrı ayrı meyveler yerine hepsinin gücü im’den gelen ortak bişey de olabilir. Naruto’daki nagato/pain gibi.
@Millennium Wizard Bölüme baktığım anda aklıma FMA'daki Homunculus geldi, bu kadar silüet çizilmesi boşuna değil, gölge okun gelişi bile Homunculus diye bağırıyor. Bence hiçbirinde meyve çıkmayacak, Gorusei'ye Kadim denmesi de boşuna değil, kadim ezeli, çok eskiye dayanan demek, ölümsüzler bir nevi ve İm kadar olmasa da yüzlerce yıldır yaşıyor olabilirler. Aynı FMA'daki gibi Im bir insan deneyi olarak yaratılmış veya Im isimli kralın üstünde oynama yapılmış ve sonrasnda Gorusei'yi yaratmış olabilir. :)

@Millennium Wizard Bölüme baktığım anda aklıma FMA'daki Homunculus geldi, bu kadar silüet çizilmesi boşuna değil, gölge okun gelişi bile Homunculus diye bağırıyor. Bence hiçbirinde meyve çıkmayacak, Gorusei'ye Kadim denmesi de boşuna değil, kadim ezeli, çok eskiye dayanan demek, ölümsüzler bir nevi ve İm kadar olmasa da yüzlerce yıldır yaşıyor olabilirler. Aynı FMA'daki gibi Im bir insan deneyi olarak yaratılmış veya Im isimli kralın üstünde oynama yapılmış ve sonrasnda Gorusei'yi yaratmış olabilir. :)
Şeytanı hep gölgeler içindeki birden fazla göz ile resmediyorlar.Tesadüf değil.Homunculuslar böyleydi Alucard tasviri böyleydi Yhwach tasviri böyleydi Im de böyle olabilir.Gölgeye hükmetme değil ama yaratığın uzantısı olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık