Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlamadığım için soruyorum Luffy ve Vivi, Nefertari’lerin “D.” olduğunu bilse ne bilmese ne?

Yani bu Luffy ve Vivi için bir anlam ifade etmez ki.Luffy’nin diyeceği tek şey şu:”Vayyy be demek ki Vivi’de “D” soyundanmış” der geçer.Adam daha bilmiyor “D” nin anlamını.

Cobra acaba neden Nefertari’lerin “D” soyundan geldiğini Luffy ve Lily’e bildirmek istiyor?

Bu adam Luffy ve Vivi’nin “D” nin anlamını bilmediğini biliyor çünkü.
Bence o tam spoilerda belli olur. Bu spoilerda atlanan çok yer var gibi. Luffy zaten takmıyor D'yi haklısın.

Paso D. Ailesine mensup şahıslar çıkıyor bunun yerine artık şu alfabenin görünce midemi bulandıran harfinin ne zıkkım olduğunu açıklasa da bi anlam kazansa

Anlamadığım için soruyorum Luffy ve Vivi, Nefertari’lerin “D.” olduğunu bilse ne bilmese ne?

Yani bu Luffy ve Vivi için bir anlam ifade etmez ki.Luffy’nin diyeceği tek şey şu:”Vayyy be demek ki Vivi’de “D” soyundanmış” der geçer.Adam daha bilmiyor “D” nin anlamını.

Cobra acaba neden Nefertari’lerin “D” soyundan geldiğini Luffy ve Lily’e bildirmek istiyor?

Bu adam Luffy ve Vivi’nin “D” nin anlamını bilmediğini biliyor çünkü.
D.'nin anlamını öğrenmiştir bir gün onlar da öğrenecek diye onlara söylenmesini istiyordur demek ki önemli bir şey ama asıl mesele biz öğrenebilecek miyiz

Daha sayı çıkmadan ilk spoiler'lara göre bombalamalar başlamış. Üye olmadan önce de burayı takip ederdim beğendiğiniz bir sayı hatırlamıyorum. Hele bir spoiler netleşsin gömecek yer arıyorsunuz
Reis bu kaçıncı ya gizem üstüne gizem ekliyor şu an serideki herkes D. Çıksa bi anlamı yok çünkü D.'nin bir anlamı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık