Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo ve Devrimciler, Egghead'e gidecek. Satürn'ü adaya boşuna getirmedi olaylari orada bağlayacak. Dragon vs Satürn olabilir. 🙂

- Nefertari Cobra, Sabo'dan Luffy ve Vivi'ye kendilerinin D. Ailesi'nden olduklarını söylemelerini ister.

Spoiler halis mi? Yani içerik olarak başka bi D. ailesi olduğunu öğrenmemiz dışında ne okuyacaz şimdi?
Bi de yeter artık neymiş bu D.’ler de be artık sende, bıktırdın artık. Kabak tadı veriyor

Vivi nin D. çıkması seriye ne katar artık bilmem ama karaktere çok şey katacağı kesin. Bu gidişle kendisi seriyi en sağlam kadın karakterlerden biri olarak bitirecek bakın görün. :D

Hükümeti şuana kadar yıkamayan Dragon ve Devrimci Ordusu’na yazıklar olsun…Bu kadar beceriksiz bir oluşum nasıl şimdiye kadar yıkılmamış anlamadım.Neyse hepsini Luffy halleder yakında.

Wapol > 5 Gorosei + Im

Tahmin ettiğimiz üzere İmu Kayıp Yüzyıl'dan kalma ve büyük ihtimal Law'ın meyvesi ile ölümsüz olmuş biri. Ben 20 krallığın dışında bunları organize eden biri olabileceğini düşünüyordum ama 20 kurucudan biriymiş. Bu demek ki bu 20 kurucunun içinden sivrilmiş ve liderliği ele almış. Dof'un öğrendiği sırlar İmu ile ilgili olabilir ve Law'ın meyvesi ile ölümsüzlük isteme hatta meyvenin bu gücünü bilme sebebi de bu olabilir.
O 20'den 19'u ölmüş veya IM tarafından öldürüldüler, bu yüzden taht buna kalmış herhalde. Onlar ölümsüz olamadılar IM gibi, IM Law'ın meyvesi sayesinde...

Gerçi, dünya hükümeti ile belirsiz bir ilişkisi olan Bonney'in yaşlanma sürecini manipüle eden meyveside işin içinde olabilir. Çünkü, daha Gorosei'de var işin içinde

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık