Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cobra Imu'nun ilk 20 kral'dan biri olduğunu söylemişti. Donquxiote ailesinin 800 yıl önceki kralı imu yüksek ihtimal. Doflamingo'nun neden bu kadar çok şey bildiğinide açıklar bu
Bir ekleme daha ben yapayım.Doflamingo aslında bir Im yansımasıydı.Belki bir zoan meyvesi yoktu ama Sabo’ya yapılan saldırı ip meyvesinin uyanış saldırısına çok fazla benziyor.Tabii birinde Sabo harcanırken dressrosada kurban Gatz olmuştu.O kadarı da normal çünkü Imu’nun yonkolar hatta Roger üstü çıkma ihtimali bile var.

Bir ekleme daha ben yapayım.Doflamingo aslında bir Im yansımasıydı.Belki bir zoan meyvesi yoktu ama Sabo’ya yapılan saldırı ip meyvesinin uyanış saldırısına çok fazla benziyor.Tabii birinde Sabo harcanırken dressrosada kurban Gatz olmuştu.O kadarı da normal çünkü Imu’nun yonkolar hatta Roger üstü çıkma ihtimali bile var.
Im ile alakalı ilk ipucu'ları veren kişi doflamingoydu. Hapisteyken bu kadar şey bilmesine rağmen öldürmemelerinin bir sebebi var gibi.

Im ile alakalı ilk ipucu'ları veren kişi doflamingoydu. Hapisteyken bu kadar şey bilmesine rağmen öldürmemelerinin bir sebebi var gibi.
Geliyor gelmekte olan Doffy sama hazretlerinin adı bile heyecanlanmaya yetiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık