Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav salla nesi elit. Milyonlarca insanı öldürebilecek bir enerji kimsede yok. Pili biter adamın. Kaç yüz kmlik alanda saldırı yapacak. Wb bile denizci gemilerle kapışmıyor sonu gelmiyor diye. Mihawk sürekli saldırmaya devam ediyorlar diye şatosunu bırakıyor. Eline ok alan siviller bile sürekli ok atsa tüfekle uzaktan ateş etse bir noktada düşersin. Konu elitlik falan değil. Konu sayı ile ilgili. Güçsüz ama kalabalıklar ve senin sınırsız enerjin yok. Bir tek aramaki eğer fotosentez yapıyorsa baş eder. Ama gece olduğunda işi biter.
Seride günlerce kapışan kişiler ve bulunduğu adanın iklimini değiştiren güçler var . Milyonlarca insan olsa da düz insan bunlar ve milyon tane insanı aynı yere koysan öyle yüzlerce km'lik alan kaplamıyor . Seride yorulmayan Seraphimler gibi makinelerde var sorun enerji kaynaklıysa. Kaldı ki kral haki ile yüz binleri bayıltabilen karakterler var . Mihawk sürekli saldırıyorlar diye değil bunu can sıkıcı bulduğu için terk ediyor yoksa orada bir amiral gelse bile kalabilecek seviyede ama adam rahatına düşkün. Silahlar , oklar , ateşler bu seride öyle çok büyük zayıflıklar değil haki var yada doğuştan fiziksel olarak hasar yemeyen karakterler var. Logia tipi bir meyveye sahip birisi olsa zaten hakin yoksa işlemiyor , hakin olsa da geleceği görüyor. Burada asıl soru şu bu bahsettiğin milyonlar düz insanlarsa ve silah kuşandılarsa iş yaş hepsi ölür ama az çok haki kullanabilen karakterlerse öldürme olasılığı yok değil.

Seride günlerce kapışan kişiler ve bulunduğu adanın iklimini değiştiren güçler var . Milyonlarca insan olsa da düz insan bunlar ve milyon tane insanı aynı yere koysan öyle yüzlerce km'lik alan kaplamıyor . Seride yorulmayan Seraphimler gibi makinelerde var sorun enerji kaynaklıysa. Kaldı ki kral haki ile yüz binleri bayıltabilen karakterler var . Mihawk sürekli saldırıyorlar diye değil bunu can sıkıcı bulduğu için terk ediyor yoksa orada bir amiral gelse bile kalabilecek seviyede ama adam rahatına düşkün. Silahlar , oklar , ateşler bu seride öyle çok büyük zayıflıklar değil haki var yada doğuştan fiziksel olarak hasar yemeyen karakterler var. Logia tipi bir meyveye sahip birisi olsa zaten hakin yoksa işlemiyor , hakin olsa da geleceği görüyor. Burada asıl soru şu bu bahsettiğin milyonlar düz insanlarsa ve silah kuşandılarsa iş yaş hepsi ölür ama az çok haki kullanabilen karakterlerse öldürme olasılığı yok değil.
Haki tükenen bir şey. Konsantrasyon gerektiriyor. Luffy biraz g4 açsa veya g5 açsa pili bitiyor. Zoro biraz enma kullandı feleği şaştı. Şuanki luffy milyonlarca insanı yenemez. Kimse yenemez. Kaido da yenemez. Kairoseki diye bir şey var. İsyan eden krallıkta 100binlercr elit asker haki kullananlar meyve kullananlar var. Hepsi sivil değil. Adamların tankları savaş gemileri var. Elde mızrak götte yaprak saldırmıyorlar.

Milyonlarca insan diyorum. Enerjin biter. Marineford wbye bak. Adamı Marine askerleri delik deşik etti.
Wb orada hasarı Akainu'dan Squardo'dan falan aldı. Onlar yüzünden gücü iyice düştü. O denizci askerler delik deşik etti dediğin yerde ise kafasının yarısı bile yoktu sanırım.
Doflamingo'nun kuş kafesini de hatırlatırım. Durduğu yerden bile halledebilecek komutan seviyesi kişiler varken yonkolar bile yapamaz demek çok abartı. Birkaç bolo breath saldırısı bile yeterli olur Kaido'nun.

Ulan aşamıyorum şunları tiplere, hareketlere bak :D

Hiç şüphesiz Luffy'e yakışan bir tümen. Ben bizim Tümenlerin değerini diğer Yonko tümenlerini görünce anlamıştım. Bunlarla aşık atabilecek herhalde Shanks'in tümenleri olur. Onlar da sağlamdı.

Tümen komutanlarını cidden seviyorum.:D

Dressrosa müthiş bir arc'tı yav.

Hiç şüphesiz Luffy'e yakışan bir tümen. Ben bizim Tümenlerin değerini diğer Yonko tümenlerini görünce anlamıştım. Bunlarla aşık atabilecek herhalde Shanks'in tümenleri olur. Onlar da sağlamdı.

Tümen komutanlarını cidden seviyorum.:D

Dressrosa müthiş bir arc'tı yav.
Bunlar Tümen değil yalnız, Yonko tümenlerinin bizdeki karşılığı normal tayfa üyeleri. Yonkolarda her tayfa üyesinin altında onlarca adam olduğu için tümen diye ayırmışlar. Bizim tayfada o kadar adam yok.

Bizdeki Filo üyelerinin Yonkodaki karşılığı müttefik kaptanlar. WB'nin 43 tane müttefik kaptanı vardı, Luffy'nin 7-8 sanırım. Shanks'ınkiler çok zayıftı, prenses, dişi çıkan ihtiyar falan vardı, bir Elbaf devleri güçlü onun, bizde de ona mukabil Hajrudin ve tayfası var işte. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık