Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1084 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin annesi croco değil de bu lily çıkıp da Luffy de kutsal varisi ve yeni vaadedilmiş prens, tahtın sonraki halefi çıkarsa @Sir Crocodile ın kumları ıslak şortuna dolsun Bay Oda!

Kuma şu anda güncel olarak tekrar kurtarıldı mı yoksa en son intihar görevinde kendini mi patlattı ne oldu biri beni aydınlatabilirse çok sevinirim. O tarafı tam olarak anlayamadım.

Kuma şu anda güncel olarak tekrar kurtarıldı mı yoksa en son intihar görevinde kendini mi patlattı ne oldu biri beni aydınlatabilirse çok sevinirim. O tarafı tam olarak anlayamadım.
Şuan flashback var. Yani tekrar kurtarılmadı, aksine flashback öncesi son konuşmadan anlaşılan Kuma geri döndüydü. Ve patlatma görevi var mı bilmiyorum ama Dragon'un düşüncesine göre Kuma'yı olur da giderse, oraya geri dönmesi için programlamışlardı. Ama şuan için bildiğimiz, Kuma Kızıl Hattı tırmanıyor ve vuruluyor. Daha sonra görmedik.

Lily 800'yıl önce yaşamış kimsenin anası falan çıkmaz, Oden'in eşi de o çıkmaz.
Reis Mihawk ölümsüz çıkarsa, bu durumda Lily muhabbeti gerçekleşebilir. Ayrıca Lily de belki ölümsüzdür, yakın zamanda çocuk yapmıştır veya çok önceden yapmıştır ve yine çocuğu ölümsüzdür. Tonlarca olasılık var. 800 yıl evvelden gelip Oden’le iki çocuk yapmaya inanıyorsun da buna mı inanmıyorsun? Ayrıca net olarak aralarında aşk vardır diyorum ben Im ve Lily arasında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık