Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1084 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hükümet eğer ki Lily’i Alabasta’yı terk etmesi konusunda zorlanmışsa ve Lily de ani bir şekilde kaybolmuşsa Lily’nin antik silah Uranüs olma ihtimali var.

Basit bir aşk hikayesi çıkmaz beyler.

2 güne bölüm çıkacak adamlar hâlâ gif ve video atıyor. arapça atıyorlar bir de. moruk bende bir tek anadolu öğretmen lisesi ingilizcesi var. ne anlatıyorsunuz anlamıyorum ki?

Seriyi 5 yıl planlayan adam için bırakta daha önemli olsun, buradan Croco'ya ne çıkar sağlayacaksın onu anlamadım.
Çıkar sağlama değil sen olayı bilmeden yine atladın anlamsızca...

Bizim MW ile eski bir tartışmamız bu, o Dressrosa'nin daha önemli olduğunu savunuyordu. Ben ise Alabasta'nin daha önemli konumda olduğunu söylüyordum OP evreni açısından. Şu bilgi bile bu tartışmayı bitirmeye yetti mesela...

Çıkar sağlama değil sen olayı bilmeden yine atladın anlamsızca...

Bizim MW ile eski bir tartışmamız bu, o Dressrosa'nin daha önemli olduğunu savunuyordu. Ben ise Alabasta'nin daha önemli konumda olduğunu söylüyordum OP evreni açısından. Şu bilgi bile bu tartışmayı bitirmeye yetti mesela...
Yalnız MW boş kıyas yapmış. Sadece antik silah muhabbeti bile Arabasta’yı 1-0 öne koyuyor, üstüne vivi, wg geçmişi muhabbetleri var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık