Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083: O Gün Hakkındaki Gerçek

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 71 35.0%
  • Orta

Kullanılan: 85 41.9%
  • Kötü

Kullanılan: 47 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşman yonkou'dan aşağı olamaz. Şanks'ı gördükten sonra Kid ile Trao'yu ciddiye almak zorunda kalan Linlin ile Kadiou balonları patladı artık. Yonkou demek çok uç bir güç demek değil. Şanks gibisi de var Kaidou/Linlin gibisi de. Üstelik devrim tarafı çok güçlü oldu, güçlü düşmanlar gerek.

1. Dragon Nika'nın babası
2. Lufi şu anki haliyle bile gördüğümüz serinin açık ara zirvesi.
3. Kimse olayın ciddiyetinde değil ama şu an Sanji yenilmez bir vücuda sahip.
4. Zoro desen Mihawk'ın zekatını verse yonkou tokatlar.
5. Mihawk gelse beş eder.
6. Sabo ile devrim komutanları bir olsun altı etti.
7. Hankok korsanlar kraliçesi
8. Hainler illa olacaktır sekkiz etti.
9+ Dış güçler

İmu muhtemelen herkese tek atacak düzeyde yoksa adamların hepsi yonkou çıksa bile zayıf kaçıyorlar.

Düşman yonkou'dan aşağı olamaz. Şanks'ı gördükten sonra Kid ile Trao'yu ciddiye almak zorunda kalan Linlin ile Kadiou balonları patladı artık. Yonkou demek çok uç bir güç demek değil. Şanks gibisi de var Kaidou/Linlin gibisi de. Üstelik devrim tarafı çok güçlü oldu, güçlü düşmanlar gerek.

9+ Dış güçler

İmu muhtemelen herkese tek atacak düzeyde yoksa adamların hepsi yonkou çıksa bile zayıf kaçıyorlar.
Sen Fairy Tail ile devam et bence.

Luffy'e tek atabilecek kadar güçlüdürler.
Luffy'e tek atmak bir güç kıstası değil onu Sezar da yapıyor. :D Başka örnek ver.

9+ Dış güçler

Katılıyorum.Her biri yonko etmese bile seviyeleri minimum Kid ve Law olacaktır bu kadar korkulan bir oluşumsa bunlar.Yani 9 adamın seviyeleri 3-5 milyar arası olacaktır.Shanks tayfasını bunlara özenerek yapmış olabilir çekirdek tayfa sevdası buradan geliyordur.Liderlerinin Wb yaralayabilecek bir adam çıkmasını bekliyorum.Im - sama ise bunlardan birkaç gömlek üstündür.Sadece goroseiyi bir yere koyamıyorum.Onlar da bu seviyelerdeyse hükümetin neden yıkılmadığı anlaşılıyor.

Bleach'in vegapunkını avatar yapmış.
Vegapunk diyip ne hakaret ediyorsun.:oops:

Alakaya maydonoz ?

Luffy'e tek atmak bir güç kıstası değil onu Sezar da yapıyor. :D Başka örnek ver.

Katılıyorum.Her biri yonko etmese bile seviyeleri minimum Kid ve Law olacaktır bu kadar korkulan bir oluşumsa bunlar.Yani 9 adamın seviyeleri 3-5 milyar arası olacaktır.Shanks tayfasını bunlara özenerek yapmış olabilir çekirdek tayfa sevdası buradan geliyordur.Liderlerinin Wb yaralayabilecek bir adam çıkmasını bekliyorum.Im - sama ise bunlardan birkaç gömlek üstündür.Sadece goroseiyi bir yere koyamıyorum.Onlar da bu seviyelerdeyse hükümetin neden yıkılmadığı anlaşılıyor.

Vegapunk diyip ne hakaret ediyorsun.:oops:

Alakaya maydonoz ?
Dof ismi geçmeye başlayınca Dof avatarını bırakmışsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık