Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083: O Gün Hakkındaki Gerçek

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 71 35.0%
  • Orta

Kullanılan: 85 41.9%
  • Kötü

Kullanılan: 47 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçek en güçlü geldi diyorlar Roger ölmemiş sanırım.
Boş hype ya, Vegapunk da Seraphimler için denizlerdeki en güçlü insanlar diyordu. :) OP serisinde En Güçlü diye bir ünvan var ve bu ünvanın boş kalmasını istemiyor E. Oda, ilk başta Roger KK diye en güçlü görülüyordu, sonra WB'ye en güçlü dedi, o ölünce Kaido'ya dedi, şimdi E. Oda Seraphimlere diyor, Editör de Şövalyelere diyor, bu arc Seraphimler yok edilebilir demek bu :) Ancak sonuç değişmez gelmiş geçmiş gelecek Kaido en güçlü olarak kalacak, sonrasında Prime WB gelir :)

Matematiksel olarak baktığımızda Kutsal Şövalye oluşumunun amiral üstü adamlar olması pek mümkün değil. Fakat Oda Karasu vs. Fujitora, Morley vs. Aramaki'de bunun mümkün olabileceğinin sinyallerini mi verdi acaba ?

Matematiksel olarak baktığımızda Kutsal Şövalye oluşumunun amiral üstü adamlar olması pek mümkün değil. Fakat Oda Karasu vs. Fujitora, Morley vs. Aramaki'de bunun mümkün olabileceğinin sinyallerini mi verdi acaba ?
Shanks benzeyen silüet Shanks'a ile bir ilgisi varsa zaten otomatik olarak amiral üstü olurlar. Ben içlerinde bir kaçının en az amiral üstü olduğunu düşünüyorum.

En güçlü mü bilmem ama en büyük olduğu kesin. Bundan daha iyi final-boss tahmin edemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık