Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1082 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cross Guild kimseyle savaşmadan güle oynaya Raftel'e giderse görürüm o zaman. Oda'yı sorgulamayacaksınız öyle bir durumda. Adamlar KK diyeceksin. :d
Bilemem orasını bence bunların başı denizcilerle belaya girecek.Poneları nereden bulacaklar gitmek için? Belki shanks verir kendisi belli olmaz bu işler :D

Belli oldu One Piece Buggy bulacak. Altına imzamı atarım. Oda reis böyle pislikleri seviyor. Bizimkiler 3 lü mücadele verirken bu gidip bulacak yanlışlıkla :oleyo2:

Yanık yüzlü adamla karşılaşabilirler. Gaban, çıkarsa Buggy ondan araklar bile. Buggy'i durduracak güç yok şu an.
O zaman neden poneların peşinde durdular ki bu adamlar bi yanık yüzlü adam kovalasalarmış.Kid elinde ponelar varken bile o adamdan bahsetti şimdi bilemedim orasını.

Dün olur diyordun.

O zaman neden poneların peşinde durdular ki bu adamlar bi yanık yüzlü adam kovalasalarmış.Kid elinde ponelar varken bile o adamdan bahsetti şimdi bilemedim orasını.

Wano'dan ayrılırken bahsediyorlardı. Diğer haritalar onda olabilir. Belki de yanık yüzlü adam Saul'dür. Benim olay teori daha çok. Buggy'i bir yere oturtmaya çalışıyorum, olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık