Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1082 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümün çizim kalitesi çok daha iyi gibi geldi bana, üstelik dolu dolu çizilmiş.

Cidden Buggy olmasa One Piece peşine düşmeyecek miydi bu Cross Guild. Adamları bari bitirme Oda.

Buggy'de retcon yemiş; onu gördüğümüzden beri bir kere One Piece peşinde olduğunu duymadık diye hatırlıyorum, hatta Roger'ın tayfasından olduğu için One Piece'in hazine olmadığını biliyor ve o yüzden One Piece yerine hazine haritaları peşinde koşuyor falan diyorduk.

Oda'nın farklı bir yol izleme niyeti olsa bile; editörler Shanks ve Buggy'i One Piece yarışına dahil etmeyi önerdi sanırım. Nerden baksan en az 100 bölüm daha uzadı seri.

Denk çizildiği kısım neresi tam olarak, aynı masada oturmuşlar alt tarafı. Ödülleri arasında 1,5 milyarlık fark var yahu.
Mihawk çok zeki ve aklı başında bi karakter.Bu birlikte onu güdüleyen şeyler var ve Croco’da bunlardan biri.Aynı seviyedeler demiyorum ama aynı ligdeler bence.Ödül işine gelirsek tamamen show Kid ve Law bunun bariz örnekleri.

Mihawk çok zeki ve aklı başında bi karakter.Bu birlikte onu güdüleyen şeyler var ve Croco’da bunlardan biri.Aynı seviyedeler demiyorum ama aynı ligdeler bence.Ödül işine gelirsek tamamen show Kid ve Law bunun bariz örnekleri.

Law-Kid-Luffy ödülleri dengesiz, ona katılıyorum. Hepsi aynı işi yapmış gibi ödüller dağıtıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık