Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yemin ediyorum bu adamın karaktersizliği sınır tanımıyor.

Bu nasıl laf.

Garp: "Tereddüt zayıflığı da beraberinde getirir!! "Mavi Delik!!" (Kanji anlamı: Denizin Dibine Batış!)
Kuzan ölü taklidi yapmaya niyetlenmiş galiba ama bu davarın ayarı olmadığını unutmuş sanırım. İşin kötüsü BB tayfası bunu yememiştir de. Kafaya sümsüğü yediğiyle kalmış angut. :D

Biz de diyoruz Teach neden Marco'nun meyvesini almadı? Kesin tam alacakken tansiyonu falan düşmüştür de elinden kaçırmıştır. Kan kaybından dolayı gözleri kararmış da olabilir at arabasının.

Canın ne isterse onu yapman hep hoşuma gitmiştir... Şimdi de ben aynısını yapıyorum işte! Teach'i de bu yüzden takip ediyorum!!"
Şu kısımda Kuzan açıkça mesajı vermiş. Sen nasıl ki hükumeti, kutsalları sevmediğin halde altında çalışıyorsan, ben de Teach'i sevmediğim halde onun altında çalışıyorum diyor. Bir amacım var diyor yani. Garp da bunu anlamış, o yüzden laga luga yapmış odaklan bana açıklama yapma diye.

Güzel bölüm.

Kuzana o kadar da baskın gelmemiş ki. Konuştuğu için dövüşe odaklanmamış gibi duruyor. Dondurmuş garp haki ile parçalamış. iki tarafa da 1 puan. Sonra yere çalmış garp. 2-1. Devam edecek. Garpı çizecek.

Yalnız Lafitte kaptan Kuzanı öldürüp meyvesini alalım dediğinde, Kuzanın bunu duyup ‘’gelin koç hepiniz gelin yiyorsa’’ çekmesi ve ardından Teachin üç buçuk atıp
‘’ ağam bizim çıcuk şakacıdır bakma sen ona ‘’ yaklaşımıyla gelmesi olayı :d

Garpin mükemmel öğretileri. Bir öğrencisi karasakalin altında. Ace dunyanin en büyük korsanının altına girmisti. Bir öğrencisi yonkou(luffy) bir diğer öğrencisi devrimcilerin sağ(saboyada bir ara birşeyler öğretiyor) kolu. Kendi çocuğunuda öğretmiştir oda dünyanın en çok aranan adamı. Bir kaç öğrenci daha yetiştirse dünyada taş üstünde taş kalmayacak.

Garpin mükemmel öğretileri. Bir öğrencisi karasakalin altında. Ace dunyanin en büyük korsanının altına girmisti. Bir öğrencisi yonkou(luffy) bir diğer öğrencisi devrimcilerin sağ(saboyada bir ara birşeyler öğretiyor) kolu. Kendi çocuğunuda öğretmiştir oda dünyanın en çok aranan adamı. Bir kaç öğrenci daha yetiştirse dünyada taş üstünde taş kalmayacak.
Garp luffy'e ancak dayak yemeyi öğretir. 2 bölüm sonra kuzan fişini çekecek garpın.

Garp'ın kafa yapısını özetleyen güzel bir bölüm "Tereddüt yok, anı yaşa." Luffy'de benzer bir kafada ama Dragon olaya tamamen yabancı kalmış.

Garp açıklama yapma derdine düşmüş öğrencisine veriyor ayarı ama söylediğini muhtemelen kendisi yapamayacak.:(

Garp: Those who hesitate are weak!!
Garp bu sözü, buna benzer ama anlamı daha derin olan "Hesitation is defeat." şeklinde söyleseydi, okumayacağım bu bölüme bile 10/10 verirdim. Yine yapmışsın yapacağını Oda :t ama yine de 7 - 8/10'luk bir övgüyü hak ediyor bu benzerlik :d

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık