Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragonun bu saydığın isimlerden çok daha büyük bir misyona sahip. Adam yüzyıllardır başta olan hükümete karşı savaş açmış, Kayıp yüzyıl joy boy im antik silahlar hakkında bilgisi olma ihtimali olan birisi. Bu kadar önemli birisi gidip de Akainu gibi önenmsiz birisiyle karşı karşıya gelmez. yenilirse anca im,'e falan yenilir
Dümdüz anarşist adam. Neden bu kadar anlam yüklüyorsunuz karaktere?

Eski nesilden herkes nalları dikecek. Bir ihtimal Rayleigh hayatta kalır. O da kaptanının gerçekleştiremediği şeyi korsanlar kralı ve tayfası namına kendisi görsün ve bir nostalji yaşasın diye. Onun dışındakiler mafiş. Yani Garp falan da gidici. Kuzan kaçması için yardım etse Bb bunu öğrense büyük sıkıntı yaşar. Bu riski göze alır mı, sanmıyorum.

Garp'ın burdan çıktıktan sonra bir amacı/gayesi yok. Hele ki "Coby denizcilerin geleceği" cümlesini kurduktan sonra. Bence kilit cümle buydu. Ace ölmeseydi Ace de korsanların geleceği ve geleceğin de korsan kralı olacaktı çünkü. Wb=Garp&Ace=Coby bağlantısı çok yoğun geldi bana.

Öte yandan Bb'nin fişinin burada Garp+Sengoku(?)+Kuzan+Coby+Moria tarafından çekilecek olması ihtimal dahilinde olsa da Bb ve tayfasına yüklenen misyona ve daha çok olmayan güç dengesine ters.

Bu zamana kadar Op dövüşlerinde gördüğümüz şey şu; ne kadar güçlü olursan ol 2v1 büyük dezavantaj. Dolayısıyla Garp güçlü olsa da burda Bb tayfasıyla Garp'a dalarsa Garp nalları diker; net.

Şu an bence bire birde rakipsiz tek kişi Shanks. Garpta çok güçlü ama Shanks şu an zirvesinde .

bu evrende Shanksın karşısına çıkıp zafer elde edebilecek bir karakter yok . Belki Dragon onun da hakkında bilgimiz yok .

Adam emek serverindeki GM dostu torpilli Çar . Ne varsa yüklemiş .

Eski nesilden herkes nalları dikecek. Bir ihtimal Rayleigh hayatta kalır. O da kaptanının gerçekleştiremediği şeyi korsanlar kralı ve tayfası namına kendisi görsün ve bir nostalji yaşasın diye. Onun dışındakiler mafiş. Yani Garp falan da gidici. Kuzan kaçması için yardım etse Bb bunu öğrense büyük sıkıntı yaşar. Bu riski göze alır mı, sanmıyorum.

Garp'ın burdan çıktıktan sonra bir amacı/gayesi yok. Hele ki "Coby denizcilerin geleceği" cümlesini kurduktan sonra. Bence kilit cümle buydu. Ace ölmeseydi Ace de korsanların geleceği ve geleceğin de korsan kralı olacaktı çünkü. Wb=Garp&Ace=Coby bağlantısı çok yoğun geldi bana.

Öte yandan Bb'nin fişinin burada Garp+Sengoku(?)+Kuzan+Coby+Moria tarafından çekilecek olması ihtimal dahilinde olsa da Bb ve tayfasına yüklenen misyona ve daha çok olmayan güç dengesine ters.

Bu zamana kadar Op dövüşlerinde gördüğümüz şey şu; ne kadar güçlü olursan ol 2v1 büyük dezavantaj. Dolayısıyla Garp güçlü olsa da burda Bb tayfasıyla Garp'a dalarsa Garp nalları diker; net.

Hiç utanmadın mı bu görseli atarken :d

Bu arada sbs bilgisinden Shiryu >kuzan diyenler çıkmış ama o sbs de oda kendisine uygun gördüğü şeklinde yaptığını bilmiyor. Ayrıca biz o zamanlar kuzanın onaylanmış bb korsani olduğunu bilmiyorduk, oda o zamanlar neden gitip aokiji onaylanmış bi bb korsanı olduğunu dogrulasin ki(bu tüm gizemi bozar, ve hikayeyi daha berbat haline getirir), birde bu bölümunun başlığına bile ters bir şey yapmış olur. Yani cidden azcık akıllı düşünün; Shiryu gibi birisi Aokiji'den güçlü ve Akainu ile 10 gün boyunca savaşacak kadar güçlü. Yani kim buna mantıklı bakar ki KDKAKAKSMAKQKQLL

Garp burada ölmez, nedenleri;

1. Garp her ne kadar eski neslin efsanelerinden biri olsa da, aktif bir Denizci değil. Savaştan sonra istifa ediyor zaten, ama konumu nedeniyle rütbesi alınmıyor.
2. Garp olaya öğrencisini kurtarmak için dahil oluyor. Karasakal Korsanları'nın peşinde değil, onlarla bir meselesi de yok. Koby alınırsa yoluna bakar.
3. Garp kindar bir adam değil. Morgan kendisini yarmasına rağmen peşinden gitme gereği duymuyor. Aynı şekilde dünya tarihini değiştirecek olayları pek sallamıyor.

Kısacası Garp seriye etki eden bir karakter değil. Kendi halinde takılıyor sadece. Beyazbıyık öldü, çünkü yeni neslin önünde bir engel olacaktı. Garp'ta böyle bir durum yok. Kimse için bir tehlike oluşturmuyor.

Bu arada sbs bilgisinden Shiryu >kuzan diyenler çıkmış ama o sbs de oda kendisine uygun gördüğü şeklinde yaptığını bilmiyor. Ayrıca biz o zamanlar kuzanın onaylanmış bb korsani olduğunu bilmiyorduk, oda o zamanlar neden gitip aokiji onaylanmış bi bb korsanı olduğunu dogrulasin ki(bu tüm gizemi bozar, ve hikayeyi daha berbat haline getirir), birde bu bölümunun başlığına bile ters bir şey yapmış olur. Yani cidden azcık akıllı düşünün; Shiryu gibi birisi Aokiji'den güçlü ve Akainu ile 10 gün boyunca savaşacak kadar güçlü. Yani kim buna mantıklı bakar ki KDKAKAKSMAKQKQLL
Dalga amaçlı konuşuluyor o konu bence. En azından ben dalga geçtim.

Ortada doğru düzgün bir spoiler bile yoktur. 63 sayfa konuşulmuş. Spoilerin tamamı gelse herhalde bir ikiyüz sayfa olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık