Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuzan Hibari'yi Shiryu'dan korumak için dondurup bırakmış olabilir. Hibari'yi dondurduğu sahnede Koby'i de dondurabilirdi, ikisi yan yanaydı ancak dondurmadı. Shiryu'nun görünmezlik meyvesi ile birlikte sürpriz saldırılarda gerçek bir usta olduğunu varsayabiliriz ve onun gibi denizcileri bilen birisinin doğrudan Garp'a saldırmaya cürmünün yetmeyeceği belli. Shiryu muhtemelen önce Garp'a destek çıkabilecek diğer denizcileri öldürüp/etkisiz hale getirip en son Garp'ı diğer üyeleri ile birlikte araya alıp o şekilde yenmeye çalışacaktır. Kuzan Hibari'yi şu noktada etkisiz hale getirdiği için Shiryu'nun hedefinden çıktı. Kafamdan senaryo sallıyor olabilirim ama aklıma Kuzan'ı aklamak için başka bir şey gelmedi.

Ya bu Amiralleri niye bu kadar çürük kişilikli çiziyor bu Oda. Şu yıkık Aokiji'ye beslediğimiz sempatiye yazık, Akainu düzgün adam kardeşim reisle geldim reisle giderim. Akainu hiç değilse yolundan şaşmayan adam gibi adam.

Burada söylediğine göre yolunu kaybeden zayıftır diyor. Kuzan yolunu kaybetmiş.
İstese Garp dahil hepsini ice age ile dondurabilecekken sadece Cobynin arkasından koşan kızı donduruyor, Garp soru yapınca tepki vermiyor, tam kolpa şuan Kuzan, BB tayfasina görüntü veriyor, bolumun başka bir numarası yok :)

Kuzan Hibari'yi Shiryu'dan korumak için dondurup bırakmış olabilir. Hibari'yi dondurduğu sahnede Koby'i de dondurabilirdi, ikisi yan yanaydı ancak dondurmadı. Shiryu'nun görünmezlik meyvesi ile birlikte sürpriz saldırılarda gerçek bir usta olduğunu varsayabiliriz ve onun gibi denizcileri bilen birisinin doğrudan Garp'a saldırmaya cürmünün yetmeyeceği belli. Shiryu muhtemelen önce Garp'a destek çıkabilecek diğer denizcileri öldürüp/etkisiz hale getirip en son Garp'ı diğer üyeleri ile birlikte araya alıp o şekilde yenmeye çalışacaktır. Kuzan Hibari'yi şu noktada etkisiz hale getirdiği için Shiryu'nun hedefinden çıktı. Kafamdan senaryo sallıyor olabilirim ama aklıma Kuzan'ı aklamak için başka bir şey gelmedi.
Ben de böyle düşündüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık