Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne op trollüğün bitti ne de patlamaya doydun dostum. Hadi Op'u troll vs diye geçelim aşığı olduğun eserde dahi sana Ichiryu'nun gücünü anlatamadık. O yüzden ne dense boş takıl sen böyle
Fan gözlüğü taktığın için trol vs demen normal dostum, gözlüğü ne zaman ki çıkarırsın, o zaman sen de mangakanın anlattığını, işlediğini, gösterdiğini görebilirsin. :) Bak @Tombe fan olduğu halde biraz gözlüğü aralayıp mangakanın çizdiğini görebilmiş, darısı başına artık :) Ha bir de Toriko'yu karıştırma bu işe :)

Orada patlayan Kizaru yalnız, temas ede ede hem de. Kimsenin de burnu kanamadan. Çaresizlikten bula bula bunu mu buldun ajskfdshgljdflhg

İnanılmaz çaresizlik içindeyim Kuzan yenilmiş püf.

Neyse boşa uğraşıyorum sizle zevk vermiyor direkt hikayeye başlıyorsunuz xD

Fan gözlüğü taktığın için trol vs demen normal dostum, gözlüğü ne zaman ki çıkarırsın, o zaman sen de mangakanın anlattığını, işlediğini, gösterdiğini görebilirsin. :) Bak @Tombe fan olduğu halde biraz gözlüğü aralayıp mangakanın çizdiğini görebilmiş, darısı başına artık :) Ha bir de Toriko'yu karıştırma bu işe :)
Fan gözlüğünü taktığın için Mihawk'ın hakisi olmadığını göremiyorsun dostum fan gözlüğünü çıkarırsan bir gün sen de gerçekleri görebilirsin. Sımayli.

Yorumlama kabiliyetin başımızdaki hükumet kadar istikrarlı maşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık