Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karasakal’a da balon demek ne kadar doğru?

Şu zamana kadar Karasakal neler neler yaptı?

- Karanlık meyvesi gibi çok güçlü bir meyve yedi.
- Law’ı yendi.
- Dünyanın en büyük savaşına neden oldu.Ve Ace’i idam ettirdi.
- Beyazsakal’ı öldürdü ve meyvesini çaldı.Ve Beyazsakal Korsanları’nı dağıttı.
- Kuzan,Shiryu gibi güçlü isimleri tayfasına dahil etti.

Yani boş hesap değil Karasakal.Çok iş yaptı.
Karasal ile ilgili bilmediğimiz birşey var ve bu daha ortaya çıkmadı. Shanks gibi hakide zirveye çıkmış birisinin gözünü göstere göstere yaralamış. Önce Shanks sonra Akaiunu sonra Rayleigh bunların üçüyle de savaşmadı adam. Burada bize ters köşe yapacak.
Garp'ın içinden geçecekler, bir yandan Şiryu kesecek, bir yandan Vasco vuracak, San Juan tepikleyecek, Kuzan donduracak, Türk filmlerindeki bir tokat yeyip diğerine savrulan karakter gibi olacak Garp, arc sonu bence Garp'ı yatakta ağzında pipet, üstünde serum, altında sonda varken göreceğiz ve Morgan Kahraman Garp'ın yakalandığı manşetini atacak :)
Adam tanrıvadisinden çıkmış burdan mı çıkamıcak...Sengoku nun gelmeyeceğini mi düşünüyorsunuz

Sinan Engin hala mı ya inanamıyorum videosu diyorum.
Yahu gülerek çöp poşeti gibi fırlatmış işte sanki ölümüne kombo yapıyor. Hala daha eğitiyor eski öğrencisini
Demek Kuzan her tereddüt ettiği rakibi karşısında Dünyanın çekirdeğine git gel yapıyor. Ben de Garp çok güçlü sanmıştım yanılmışım
Şimdi şu konuda açıklık getireyim.

Oda’nın Garp’ın Kuzan karşısındaki galibiyetini baltalamaya çalışmasından ben de hoşlanmadım.Bu konuda ben de sizler gibi düşünüyorum.Kuzan tereddüt etmeseydi de Garp onu yine yerin dibine gönderseydi keşke.

Ama yapacak birşey yok.Kuzan ciddi dövüşememiş,tereddüt etmiş.Bu Garp’ın galibiyetini benim gözümde gölgeliyor maalesef.

Ha belki Kuzan tereddüt etmese bile Garp onu alabilir miydi?Evet alabilirdi.Ancak Oda bu yolu tercih etmemiş.

İkincisi Kuzan’ın, Karasakal’lara gerçek anlamda katılmasıyla ilgili tahminim tuttu gibi.Oda’nın böyle birşey yapacağını bekliyordum zaten.Şaşırmadım işin açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık