Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks ile Kid arasında ciddi fark vardı bu yüzden Shanks Kidi resmen tek saldırıda katletti .
Ama Teach ile Lawda aynı durum yok . Law Teachten çokta eksik biri değilmiş ki kan içinde bırakabilmiş kim bilir kaç defa gümletti Teachi de kan kusturdu .

shanks ile Teach arasında bariz güç farkı var gibi görünüyor şu an için.

law ile kidi ise biliyoruz ki hep denk resmedildi , law güçlü olsa bile bu fark oldukça düşüktür.

Teach te hiç defans özelliği yok ki. Logia si bedeni etkilemiyor. Kendi öz bedeniyle ayakta kalmaya çalışıyor hep.
Shanks, Luffy, Akainu gibi tiplere karşı hiç şansı yok. Bu ark ya sağlam bir zoan yemesi lazım ya da elmas meyvesi falan. Adam hakiyle bile doğru düzgün derisini koruyamıyor gibi gözüküyor şuan da.
Seri sonu Teach in bu kadar zayıf Luffy nin bu kadar op olacağını hayal etmiyordum. O yüzden hala Shanksgiller ve Mihawk asıl son düşmanlar diye düşünüyorum.

Lawın kidden daha önemli bir karakter olduğuda kanıtlanmış oldu böylece.
Onu geçtim yardımcısı beqo bile killerden iyi çıktı kaptanını kurtardı diğeri anca ağzında köpük haki şoku yemiş abi yapma elini ayağını öpeyim durumu :oleyo2: .
Diğer konu shanks vs teach nasıl olucak çok merak ediyorum teach kimle vs atsa zaten her yeri kanıyor ağzı yüzü dağılıyor. Shanks kide tek atması yonkou = Teach ölecek hale gelmesi yonku :oleyo2::oleyo2:

Sen nasıl okuyorsun ben de ona hayret ediyorum.

Karşısındaki BB değilki Aokiji ve adam dövüşmek de istemiyor.

Bu bölümdeki tüm konuşmalar garp fanlarına vurulmuş laflar gibi, işine geleni yapardın hep denmesi mesela xD Size kalsa adam 50 yıllık marine o yüzden torunu tombalağını bile önemsemiyordu xD
Aokiji gelip durdurmaya çalışmıyor mu bu adamı? Nasıl dövüşmek istemiyor. O zaman yolundna çekilsin.

Hadi Ace cahildi. Daha dünyayı görmemişti. Aokijj de mi öyle?

Kan alma olayına çok takılmamak lazım tamam Karasakal bu vs de başarısız ona lafım yok ama law bigmomdan da kan almış.Karasakal shanksla karşılaştırılamaz karşısında kim olsa karasakaldan kan alır ama shanksa aynı tarifeyi uygulayamaz law.
Kan alma olayında haklısınız. 2 sene önceki Luffy bile kan almıştı fakat 2 sene sonra da bazı şeyler değişsin be. Çift meyven var artık. BM olayını dahil etmemek lazım ama. O olay hem 2v1 idi hem de BM ciddi kısıtlanmıştı. Burda öyle bir durum da yok. Bb sürekli kendine eksi yazıyor.

Shanks ile Kid arasında ciddi fark vardı bu yüzden Shanks Kidi resmen tek saldırıda katletti .
Ama Teach ile Lawda aynı durum yok . Law Teachten çokta eksik biri değilmiş ki kan içinde bırakabilmiş kim bilir kaç defa gümletti Teachi de kan kusturdu .

shanks ile Teach arasında bariz güç farkı var gibi görünüyor şu an için.

law ile kidi ise biliyoruz ki hep denk resmedildi , law güçlü olsa bile bu fark oldukça düşüktür.
Law'ın Bb'den çok da eksik yanı yokmuş demek mantıken pek mümkün olan bir tarif değil. Shanks'la Bb arasında da bariz bir fark beklememek lazım. Bb'nin Law karşısındaki performansı sıkıntılı olsa da arkadaşların dediği gibi bu malın dövüş stili bu. Gerçi en azından deprem meyvesinden sonra bu açığını kapatmalıydı ama eşeğe altın semer vursalar eşek yine eşektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık