Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim tayfa da aynısını yaşadı Robin konusunda. Nami'nin efsane sözünü hatırla. Bacaya sıkışan bina arasına yerleşen adamlar sonra gitti Ennies Lobby'i yıktılar.

Siz nasıl okuyorsunuz bu Mangayı hayret ediyorum.
Sen nasıl okuyorsun ben de ona hayret ediyorum.

Karşısındaki BB değilki Aokiji ve adam dövüşmek de istemiyor.

Bu bölümdeki tüm konuşmalar garp fanlarına vurulmuş laflar gibi, işine geleni yapardın hep denmesi mesela xD Size kalsa adam 50 yıllık marine o yüzden torunu tombalağını bile önemsemiyordu xD

Girdabını yiyim. Adamlar havada yürüyor la, ta ebesinin örekesinden hakili kesiş fırlatıyor. Neyin efsanesi bu? Hep çöpler mi denk gelmiş bu yanık yüzlü hırboya? Hiç mi yonko denk gelmemiş?
Herkes Oda'nın işine geldiği kişiye denk geliyor olayımız bu. Mesela sümüklü Law'ın bile kan aldığı Bb'nin fişini Shanks neden bu zamana kadar çekmemiş ? Hani güncel Bb'yi Luffy tarafı bile yok edip tarihten siler bu Oda neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum.

Pizarro cidden adayi hareket ettirebiliyorsa öyle 1-2 dag degil onu Burgess te yapiyor o zaman durum degisebilir. Aokiji kendini vermemis olabilir vs'ye ancak shilliew ve pizzarro dahil olunca bakalim ne yapicak garp.

Herkes Oda'nın işine geldiği kişiye denk geliyor olayımız bu. Mesela sümüklü Law'ın bile kan aldığı Bb'nin fişini Shanks neden bu zamana kadar çekmemiş ? Hani güncel Bb'yi Luffy tarafı bile yok edip tarihten siler bu Oda neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum.
Kan alma olayına çok takılmamak lazım tamam Karasakal bu vs de başarısız ona lafım yok ama law bigmomdan da kan almış.Karasakal shanksla karşılaştırılamaz karşısında kim olsa karasakaldan kan alır ama shanksa aynı tarifeyi uygulayamaz law.

Elli kere dedik vaktinde kim bilir ne zaman yaşandı bu olay diye. İki meyve yemiş hali dahi Shanks'ın yanında çapsız kalıyor sanki karakterler aynı anda aynı oranda güçleniyormuş gibi aşırı anlam yüklenecek bir olay değil bu.
Shanks’a gardı düşük değilken o yarayı vermek demek, kral hakisi ile o saldırıyı yapmak demek oldugunu dusunuyorum. Balık deniz canavarı konusunda ise orada amacı luffy i çekip almak, malesef gardı düşmüş oluyor.

ayrı olarak yanık yüzlü adamın gemi kullanması ve vortexler yaratması, gemicilik yeteneğinin yüksek ya da meyve gücü ile rüzgar/denizi manüple edebildiğini gösteriyor. O yüzden adaylarım, roger korsanları navigatorı gaban ya da rüzgarla alakası olan dragon.

Höörmelerim bu kadar.

Pizarro cidden adayi hareket ettirebiliyorsa öyle 1-2 dag degil onu Burgess te yapiyor o zaman durum degisebilir. Aokiji kendini vermemis olabilir vs'ye ancak shilliew ve pizzarro dahil olunca bakalim ne yapicak garp.
Garp'ın içinden geçecekler, bir yandan Şiryu kesecek, bir yandan Vasco vuracak, San Juan tepikleyecek, Kuzan donduracak, Türk filmlerindeki bir tokat yeyip diğerine savrulan karakter gibi olacak Garp, arc sonu bence Garp'ı yatakta ağzında pipet, üstünde serum, altında sonda varken göreceğiz ve Morgan Kahraman Garp'ın yakalandığı manşetini atacak :)

Shanks ile Kid arasında ciddi fark vardı bu yüzden Shanks Kidi resmen tek saldırıda katletti .
Ama Teach ile Lawda aynı durum yok . Law Teachten çokta eksik biri değilmiş ki kan içinde bırakabilmiş kim bilir kaç defa gümletti Teachi de kan kusturdu .

shanks ile Teach arasında bariz güç farkı var gibi görünüyor şu an için.

law ile kidi ise biliyoruz ki hep denk resmedildi , law güçlü olsa bile bu fark oldukça düşüktür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık