Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaşlı Garp yenemez Teach'i, adam çok tehlikeli. Ne yapıyor ediyor galip geliyor. Denk gelirlerse Garp'ın işi zor. :)
Hocam Law'ın kan akıttırıp terlettiği yer de Garp yok eder Teach'i :D Bir de dinlenmeden iyileşmeden adaya gelirse vay haline ki vay haline :D Benim tahminim şu bir daha ki bölüm aokiji vs garp olur garp üstünlüğü kurar coby'i alır adadan gider sonra teach gelir durumu sorar önce sinirlenir sonra güler başka bir plan bulmamız lazım der devam eder ekstra birşey olmaz. Kimse kusura bakmasın ne garp kuzan'a kaybeder ne de teach'e oradan sağ salim sapa sağlam çıkar gider.

Hocam Law'ın kan akıttırıp terlettiği yer de Garp yok eder Teach'i :D Bir de dinlenmeden iyileşmeden adaya gelirse vay haline ki vay haline :D Benim tahminim şu bir daha ki bölüm aokiji vs garp olur garp üstünlüğü kurar coby'i alır adadan gider sonra teach gelir durumu sorar önce sinirlenir sonra güler başka bir plan bulmamız lazım der devam eder ekstra birşey olmaz. Kimse kusura bakmasın ne garp kuzan'a kaybeder ne de teach'e oradan sağ salim sapa sağlam çıkar gider.
Teach hakkında bilmediğimiz şeyler var. Net bir dövüşünü görürsek olayı anlarız. Çıkacak bir şeyler. :)

Aramaki'nin değerini anlayacaksınız.
Değersizlerin değeri olmaz paşam. Aramaki'nin One Piece evrenine tek katkısı yeşili korumasıdır. :sapkali:
Momo ateş saldırısıyla Wano'yu yakarken adam ne yapıyorsun tüm ülkeyi yakacaksın demişti. O ana kadar ciddileşmemişti. Özünde iyi bir adam çıkacak bu Aramaki. Yoksa değer vermediği insanların ülkesini korumaya çalışmaz.

Momo ateş saldırısıyla Wano'yu yakarken adam ne yapıyorsun tüm ülkeyi yakacaksın demişti. O ana kadar ciddileşmemişti. Özünde iyi bir adam çıkacak bu Aramaki. Yoksa değer vermediği insanların ülkesini korumaya çalışmaz.
Bence ülkenin Shogunu olduğunu bildiği için ülkeyi yakacaksın dersem durur yoksa amiral mamiral dinlemez içimden geçer vallaha demiştir. Donanmayı sevmeme sebebim bizim tayfanın düşmanı oldukları için. Hiçbir donanma üyesinden nefret etmedim ama bu tam bir gevşek, adamlık evriminin en son halkası bile olamayacak kadar aşağılık çıktı. Lucci bunun eline su dökemez.

Meyvesi muhteşem, diğer donanma amiralleri gibi karizması da var, tasarımı da güzel ama adamda karakter yok. İleri de bize Wano'da gösterdiğinden farklı bir profil çizerse fikrim belki değişir ama ilk izlenimim Charloss'dan farklı görmüyorum.

chopper övgüyü hak ediyor etmesine de asıl övmemiz gereken karakter şu şapşik değil mi? sonuçta, chopper'a da o öğretti canavar formunu etkili bir şekilde kullanmayı.

sağdan soldan tırtıkladığı paraları pavyonda ezerken farkında bile olmadan seriye yön veriyor kral. vegapunk da gitsin kendi aklı tarafından esir edilsin.

chopper övgüyü hak ediyor etmesine de asıl övmemiz gereken karakter şu şapşik değil mi? sonuçta, chopper'a da o öğretti canavar formunu etkili bir şekilde kullanmayı.

sağdan soldan tırtıkladığı paraları pavyonda ezerken farkında bile olmadan seriye yön veriyor kral. vegapunk da gitsin kendi aklı tarafından esir edilsin.
Ne zaman öğretti? Hatırlamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık