Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni en çok üzen bu seri bir daha gelmeyeceği için bu vs leri neden off panelle geçiyor. Yani neden saçma sapan şeyleri sayfalarca okuyup vs çizmiyor. Law vs teach çiz, karanlık meyvesini görelim, deprem meyvesini görelim
Adamda cesaret yok. Çizdiği karakterleri birbirine yedirmeden altından kalkacağı dövüşler çizecek yeteneği yok. Yoksa nerden baksan +15 tane sağlam dövüş çizmesi gerekirdi muhtemelen. O kafa yok adamda.

Şuradan da gördüğümüz üzere h.haki element dönüşümünü engelliyor olabilir çok büyük ihtimal. Aramaki boş yere kas kastı kesilmemiş ya da acaba gura-gura dan dolayı mı diye düşündüğümüz yerde wb h.haki ile vurmuş akainu dönüşememiş. Marco+vista yı rahatça karşılayan adam fark ettiği halde wb den saldırı yemişti nedeni belli oldu gibi. Baya h.haki paralize ediyor kullanıcıyı. Burada da kuzanın dönüşüm yapması gerekirdi karnında bisento var iken
jozunun saldırıyı fark edip dönüşen ve sadece 1 damla kanla atlatan karakter burada gerçek bedeniyle gömülüyor dönüşemiyor. BB için geçerli olmaz belki de olursa ki fanlar için olacak gibi, akainu vs luffy ye hazırlık şu olay.
Bisento örneğinde Aokiji, gözlem hakisiyle nereye saldırı geleceğini gördüğü için o kısmı boşaltıyor. Burada full dönüşüm yapmasını gerektirecek bir durum yok. Dolayısıyla bu örnek yanlış olsa da genel olarak düşüncene katılıyorum. Kral haki meyve kullanımını sınırlandırıp yer yer engelleyebilir bence de.

Efsanevi kahramana efsanevi bir son geliyor bence. Ölmeden önce torununu bir kez daha görsün isterdim.

Kuzan Garp'ı BB gelene kadar oyalayacak BB'nin adaya kısa sürede varması da ışınlanma meyvesine bağlanacak. Ardından epik bir dövüşün sonunda Garp bebeleri kurtarıp kendini feda etmiş olacak. İntikam altyapısı ve Kuzan'ın ajan kimliğinin sağlamlaşması kurgusu işlenecekse az çok bu olur. Normalde ne kadar güçten düştüm dese de Garp silkeler o adayı istediğini alır gider de kurgusal olarak şu an en harcanacağı dönemde

Bence 2 ihtimal var.
Ya bu Coby'nin kaçırılma olayının tek nedeni seri bitiyor şu Garp'ı da bir göstereyim de millet arkamdan sövmesin. Ki bu ihtimalde savaş burada biter yada Garp 1-2 bölüm daha show yapar kimseye birşey olmaz herkes ayrılır yoluna gider.
Yada Garp ve diğerleri toptan esir düşer. Luffy onu kurtarmaya gider bir şekilde Kidd ve Law'ı da yanına alır. Karasakal- Luffy savaşı bu şekilde başlar. Ben Op'un Karasakal savaşı ile biteceğini düşünmüyorum. Sondan bir önceki savaş Karasakal-Luffy savaşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık