Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
garp: sadece zayıflar yolunu kaybeder.

ben: garp dünya hükumeti için çalışıyor. demek ki garp zayıf.

Bu bölümle ilgili Garp'ın tekniklerin ismi hep uzayda olan fenomenlerle alakalı. Bu çok hoşuma gitti. Bir de Luffy ve Ace'de yaşayamadığı Denizci torun ilişkisini Coby'de gördük. Okurken yüzümde tebessümler oluştu. Bir de bu Karasakal tayfası hep düşük profilli tipler. Sürekli madara oluyor bunlar. Gerçekten bunlar ne aga ?

Law’ın tayfa anlaşılan sadece dayak yemiş ula Kid’i neden hunharca harcadı peki bu adam :artiz:
Varlığını sürdüremeyeceğini anladığın anda yapacağın tek şey güçlü olana yamanmak olacak bu da Luffy’den başkası değil:artiz:

Kuzan Smokere demişti ki ben değişmedim ,bazı şeyleri dışardan daha net görebiliyorum .
Şu an ise boşluktayım , ruh halim iyi değil , BB korsanlarının üyesiyim moduna girmiş .

Teachin hedefi Kuzanın ilgisini çekmiş.
Yine de altında başka bir sebep olabilir ama bu bölüm sanki gerçekten BB korsanı olmuş hissiyatı doğdu .
kuzan da büyük ihtimalle Sakazukiyi devirmenin yolunun Teach korsanları üzerinden anca mümkün olacağını düşünüyor gibime geliyor.

Bu arada 2 poneglif elde edebilirim derken diğer 2’sinin Kaido ve Bigmomda olduğunu bildiği için alabileceğini bile düşünememiş :d

kaido adamı yer , Teach akıllı adam hiç bulaşmazdı .

Diger taraftan aokiji'ler garp'i hallederse Luffy'lerin durumu daha da zor vs'de. En mantikli seçenek burada Sanji oluyor. BB, shilliew ve digerleri olsun az da olsa belli idi Sanji ve 1-2 tanesi muallaktaydi rakipleri ancak kuzan olaya dahil olursa sanji en uygunu. Alevi var ve zoro harici amiral için belkide tek uygun karakter. Jinbe o seviyede olmayabilir.
Nedense Kuzan vs Sanji olacağına inanıyorum. Nedenlerim ise tematik olarak Buz ve Ateş. Sonrasında Pudding'i kaçırması var ama en önemlisi Robin ile olan ilişkisi. Kuzan, bu sefer zamanında öldürmediği Robin'i öldürmekte kararlı olabilir. Bu durum Sanji'nin hep olağan hali oldu. Yani Oda dolaylı yoldan Sanji'yle bağlantı kurdurtacaktır. Belki daha fazlasını da görürüz.

Bir de Coby var. Coby ile Kuzan dövüşür mü...Coby güçlü ama Kuzan ise çok daha güçlü. Kuzan ile Coby üzerinden anlatılacak bir hikaye var. Lakin nasıl işlenecek bilmem. Daha çok Coby'nin kişiliğine büyük etki edecek Kuzan. Aynı Gintoki ile Oboro gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık