Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buggyi farklı kullanacak bence.. Zoro karşılaşması aradan çıkar belki bilmiyorum. Teach, Shanks ikilisinden biri daha erken elenecek ama bence
O da bir ihtimal ama Shanks’ın Luffy ile görüşmeden çıktığı bir senaryo göremiyorum. Yanık izli adama bu kadar önem verilirken ve Teach’te peşindeyken bir şekilde hepsinin yolu o adama düşebilir. Bu şekilde de bağlanabilir 4 yonkonun birlikte olduğu bir sahne. Sonrasında işler değişir Teach Shanks’ı döver farklı olaylar olur falan ama bence bunun olma ihtimali yüksek geliyor bana. Oda ister böyle bir sahne çizmeyi. :D

Sözde “en iyi nesilden”kaptan olarak sadece Luffy ve Urouge kaldı.Urouge’de kesin yanık yüzlü adama yanlamıştır eğer hâla birine yanlamadan New World’de geziyorsa sağ kol üstü seviyesindedir ama yanlamışsa kaderi Kid ve Law gibi olur.Law ve Kid Grand Lineda canavar gibi gösterilirken şimdi Luffyden ayrıldıktan sonra pert oldular.(Tabi Kid kendi kaşındı.)Umarım Law Luffy’nin komutanlarından biri olur Beyazsakalın Ace söylediği çok güzel bir söz vardı”astım ol ve bayrağımın altında denizi istediğin gibi dolaş”(hatalı yazmış olabilirim çünkü bende pek hatırlamıyorum)Law eğer D.’nin anlamı ve kayıp yüzyılı araştıracaksa Karasakal savaşında bunu kendi tayfası ile yapamayacağını anlamıştır.En kolay yolu ise Korsanlar Krallığına en yakın kişinin altında çalışmak ve bu nedenle Law yüksek ihtimalle Hasır Şapka korsanlarının filosuna katılacak.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık